Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Születési támogatást várom ....

Születési támogatást várom . Mikor szoktak utalni önkormányzat?

Figyelt kérdés

2020. júl. 1. 08:13
 1/10 anonim ***** válasza:
14%
Ó te ingyenélő! Jó hogy nem a gyerekcsináláshoz is támogatást kérsz!
2020. júl. 1. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
43%
Melyik Önkormányzat? Milyen támogatást?
2020. júl. 1. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
18%
Én is anyuka vagyok de ez a haszonlesés (itt is) mindennapos. Engem ugyan hidegen hagyott, mikor kaptam. Megigényeltem, mert oké jár, de nem voltam kiéhezve rá hogy kérdéseket tegyek fel róla...
2020. júl. 1. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
70%

Az önkormányzati támogatást az adott önkormányzata intézi. Lehet, hogy Szegeden aznap el is utalják, Mucsaröcsögén csak 2 body-t kapsz, ahol te élsz, ott meg 3 hónapig ülnek a papírokon, mert Mancika mindig elfelejti kihívni a fénymásoló szerelőt és nem tudja iktatni a kérelmedet. 🤣


Ne ebből akard berendezni a babaszobát, majd jön, amikor jön.

2020. júl. 1. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
87%
Nálunk pl semmit nem ad az Önkormányzat.
2020. júl. 1. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem vagyok ingyen élő . És se haszonleső . Gyerekre költöm nyári ruhára mert nyaralni megyünk így jól jön most . Gyeden vagyok így Másabb a fizetés így igen várom . És akkor mi van ?
2020. júl. 1. 09:32
 7/10 A kérdező kommentje:
Csak úgy okosak kedvéért nem napról napra élünk . Van tartalékunk de ami jár igenis igénylem minden kis apró dolog jól jön . Csak most nyaralás miatt várom nagyon .
2020. júl. 1. 09:34
 8/10 babyboom567 ***** válasza:
77%
Akkor szerencséd van,mert (mikor én szültem, de szerintem most is) itt Debrecenben csak azok kapnak akik kb az éhenhaláshoz is kevesebb pénzt keresnek.Szóval mi nem is tudtuk megigényelni.
2020. júl. 1. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
75%

Milyen szülési támogatás? Mi az?

Ha GYED-et kapsz, akkor elmúlt 6 hónapos a gyerej, így már hiába várod. Az egyszeri anyasági a szüléskor jár.

2020. júl. 1. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Vannak önkormányzatok, ahol van


Nálunk 30 e


Holnap igénylem meg

Nálunk kápé

2020. júl. 1. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!