Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha anyakönyveztethető lenne a...

Ha anyakönyveztethető lenne a Bambi név, elneveznéd így a gyerekedet?

Figyelt kérdés

2020. júl. 1. 10:04
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
75%

Aranyos név, de igazából gyermeket jelent az olasz Bambino rövidítése.. Én csak erre tudok gondolni, akkor is, kedves név. Kicsit olyan, hogy aEmmanuel önállósult becézése, a Manó. És akkor már azoknak, akik szerint ciki, ha mondjuk egy orvost Bambinak hívnak.

[link]

2020. júl. 2. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
Dehogyis!! Erről én a bambaságra,meg ilyen 'gyerekességre' asszociálok; hogy olyan kis esetlen, tehát nem jó értelemben, tehát a Bambi név ezt sugallja. Ez tipikus olyan őzsuta név. Neki jó, annak cuki. De embernek teljesen komolytalan lenne. :S Amúgy érdekesség képpen, mindig mikor hallottam valami stáblistában, hogy "Bambéla", tökre kivoltam akadva; aztán amikor egyszer nagyobb lettem, és láttam már leírva a nevét valahol, valami interjúnál, akkor megnyugodtam, hogy az Fesztbaum Béla :) Tehát, hogy nem Bambélának hívják, és akkor így már jó, így már megnyugodtam, mert így már szép név. :)
2020. júl. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!