Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ki ismeri Debrecenben a Bambi...

Ki ismeri Debrecenben a Bambi Gyermekholmi Bizományit?

Figyelt kérdés
Ha ismered, mit vettél onnan? Szivesen mész oda az árak miatt? Babakocsit szeretnénk venni, olyat mint a Kunert vip (mindegy ha a márkája más). Sokat nézelődünk itt neten, lehet rendelni Nyiregyről, de nem akarunk olyat venni, amit nem látunk személyesen. Debrecenben hol van még bizományi?
2011. márc. 9. 14:00
 1/10 anonim ***** válasza:

Hát pont ott még nem vettem semmmit mert kiesik.

az van az istván úton.


ami még jó: a tesco melletti lakótelepen a volt heliker közért mellett is van egy ott jól lehet parkolni a választék fennt van a neten webshopban lehet úgy is hogy kiválasztod és ott fizetsz meg át is veheted.


van még egy a modemtől nem messze talán 50 méter a régi sarki vadászbolt mellett dodo bababizi a neve.ott voltam régen egy Kinga nevü lány vezeti de már nem Ő van nappal hanem egy bárgyú nő aki annyit ért a dolgokhoz mint hajdú a harangöntéshez hogy stílusos legyek


szóval kevés az igazán jó .. remélem írnak mások is.

2011. márc. 9. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ezt, amelyiket te említed, sajnos nem ismerem, nem tudom hol van. De bizit tudok a hatvan utca sarkán (Kölcsey-vel szemben), és tudok egyet a Mikepércsi út közepén is (asszem Törpi a neve). Ez hol van, amelyiket te mondod? Szívesen ellátogatnék oda, nekem is kellene 1-2 dolog.
2011. márc. 9. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

a tesco-hoz közelinek ez a honlapja:

[link]

2011. márc. 9. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

[link]


Itt a link, én sem ismerem, csak hallottam hogy létezik. Köszi a válaszokat. Olyan nehéz jól döntetni, hogy árban is olcsó legyen, meg a babának is jó legyen :(

2011. márc. 9. 14:07
 5/10 anonim ***** válasza:

Na jól mondtam Széchenyi és István út kereszteződésénél van..

szembe a lakótelepen tudtok parkolni..


egy próbát megér biztosan !


Járjatok szerencsével!!

2011. márc. 9. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2011. márc. 9. 14:12
 7/10 anonim ***** válasza:

Helló!

Én voltam már ebben többször is!Nekem az elmegy egynek kategóriába tartozik!Nekem inkább bejött a Kossuth utcán az egyik kapualjban(ahol Timmer fotó is van),ott van egy bababizi,ott nagyon szép dolgokat vettem és ami nagyon tetszett,hogy minden külön van válogatva,lányos ,fiús,nadrág,kantáros,kötött stb.így könnyebben ment a keresgélés és a babámnak is több türelme volt...

2011. márc. 9. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én az Egyetemsugárút és a Füredi utca sarkán (pontosan Űrhajósok terén) levő bizományit szeretem a legjobban (régen a Burgundia utcán volt)! Baby szalon a neve. Az eladó pasi nagyon korrekt, ha valamit nem tart célszerűnek, vagy úgy gondolja, hogy sok az a pénz azért az értékért, akkor nem akarja rád tukmálni a cuccot! Bár lehet, hogy csak velünk ilyen rendes, mert nagyon sok mindent vettünk már náluk, főleg nagyobb dolgokat! Rengeteg minden van, nagy helyen!
2011. márc. 9. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Én rendszeresen járok vásárolni a Bambiba.
2013. júl. 18. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Sziasztok.Én (mi) is járunk a Bambiba mert nem volt még olyan alkalom hogy ne találtam volna szép dolgokat a gyerekemnek..Szeretjük őket,mert segítenek mindenben amit csak szeretnénk megkapjuk tőlük(elvárás egy üzlettel szemben). Rosszat még nem hallottam róluk és nem is tapasztaltam mert egy fiatal lendületes törekvő mini csapat,és azzal foglalkoznak amivel kell,nekem és a babámnak jó legyen amit vásárolok.


Van egy internetes oldaluk is ahol meg tudtok mindent nézni.


www.bambibizi.hu ott van minden elérhetőség róluk.Ez az én vagyis mi véleményünk,ha nem hiszed menj el hozzájuk.

2013. júl. 18. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!