Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miből tudja azt egy nő, hogy...

Miből tudja azt egy nő, hogy a párja is biztosan szeretne-e babát, vagy esetleg csak nem biztos a dologban, de nem akarja megbántani a nőt, és ráhagyja a dolgot?

Figyelt kérdés
Gondolok itt arra, hogy milyen jelei vannak annak, ha a férfi is ugyanúgy vágyik egy baba után? Mert az én párom sosem zárkózott el tőle, mindig azt mondja, hogy ő is szeretne kisbabát, és majd megvesz neki egy csomó mindent, már nézegette is az interneten... Az esküvő utánra tervezzük. Nem érzem úgy,hogy ezt csak én akarom, de nem is vagyok benne teljesen biztos, hogy ő ugyanúgy akarja. Szóval milyen egy leendő apuka hozzáállása akkor, ha tényleg akarja ő is? Tapasztalatokat várok!
2008. nov. 25. 13:14
 1/4 anonim ***** válasza:

nem bizol a parodban? O_o

lehet, hogy csak en vagyok ilyen naiv, de ha nekem azt mondja a parom, hogy szeretne, azt maximalisan elhiszem, sosem hazudna, vagy nem mondana csak azert, mert en hallani akarom.

de nehany jel: kerdezgette, hogy mikor kell tesztelnem, ha teszteltem, rogton megkerdezte, az elso pár negativ teszt utan kerdezte, hogy neki majd nem kellene elmenni orvoshoz, stb.


amugy meg, bizz a parodban, életed társa, szerelme, te vagy az utolso, akinek hazudna.

2008. nov. 25. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igazad van, nem is tudom hogy gondoltam, hogy nem mondja komolyan. Csak olyan lelkes, és én sokszor olyan bizalmatlan vagyok. Nem csak vele, másokkal is, munkaköri ártalom :-)
2008. nov. 25. 13:30
 3/4 anonim ***** válasza:

:)

neha ugy elbujnak az igazi ertekek a mai vilagban. pedig a szemunk elott vannak

remelem hamar osszejon a baba, ha az elso honapban nem sikerul, ne keseredj el, altalaban par honap kell :)

(sajat tapasztalat, en ugy bepanikoltam, hogy mi az hogy nem jott ossze, ugy neveltek, hogy ha nem vedekezunk, rogton jon a baba :D)


(elso valaszado voltam)

2008. nov. 25. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Sajnos sok olyat olvasok én is,hogy sokadikra sikerül a baba, úgyhogy meglepődni nem fogok, ha várni kell rá, max. rosszul esik majd, mert már most nagyon szeretnénk! Még egyszer köszi!

2008. nov. 26. 08:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!