Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szoptatós hálóinget honnan a...

Szoptatós hálóinget honnan a legjobb beszerezni?

Figyelt kérdés
Asos-on es H&M-ben mar neztem, de sajnos nem nagyon volt olyan, ami tetszett is volna jelenleg. Brandonbol nem tetszenek a ruhák alapból sajnos. Egyéb ötlete vagy esetleg személyes tapasztalata van valakinek? Olyat szeretnék, ami jo minőségű es nem kínai kinézetű, inkább letisztultabb, minimalistább fajta. (Lehet csak nekem vannak nagy elvárásaim) a legtöbb kismama ruhámat ASOS-on rendeltem meg, csak a haloinggel bajban vagyok. A kórházban azt mindtak, Ők általában a tipikus Elől 3 Gombos haloinget javasolják.

2020. júl. 1. 17:56
1 2
 1/13 anonim válasza:
0%
Igen
2020. júl. 1. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszt, de Ne haragudj, mire írtad, hogy igen? 🤣 En azt szerettem volna tudni, van-valakinek ötlete
2020. júl. 1. 18:02
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is a legegyszerűbb elől(4-5) gombos vált be a legjobban, pedig van mindenféle "trükkös" nyitású átlapolós, elől plusz lebernyeges stb. szoptatósom is.

Kínai üzletben vettem őket, de 100 % magyar termék, 100 % pamut, szolid színű, szolid mintájú, nem dedós, nem bóvli, nem is nagyis. 1500-2000 volt. Nézz körül, hátha nálatok is lapul ilyesmi.

2020. júl. 1. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Én Brendonban, illetve H&M-ben vettem.
2020. júl. 1. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Sajnos a környékünkön nincs kínai üzlet, mert a belváros közepén lakom, (vagy eddig csak en nem figyeltem), en csak kínai diszkont ot lattam, ahol csak élelmiszer van, De esetleg megnézem online hátha van itt nem olyan messze, mert eddig inkább külsőbb kerületekben lattam eddig :(
2020. júl. 1. 18:11
 6/13 A kérdező kommentje:
Koszi 4-es neked is, most futottam at h and m online-t egyelőre nek találtam sajnos illetve amiket Brandonban a fizikai boltban lattam ott azok nek tetszettek annyira max majd online megnézem azt is meg egyszer
2020. júl. 1. 18:13
 7/13 anonim ***** válasza:
79%
En sima sportmelltartot és trikót használtam. Semmivel sem volt nekem bonyolultabb felhajtani azokat mint gombolgatni. Sosem értettem ezt a szoptatas haloing meg melltarto dolgot. De lehet en vagyok rosszul bekötve.
2020. júl. 1. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Nézd meg a meglévőket, próbálgasd, hátha alapból lehet bennük szoptatni.

Ha kell venni, nézz szét facebook marketplace-en vagy gardróbcserén. Sok tök jó dolgot találni töredék áron, mert ezeket az ember nem használja sokáig. Tök új Triumph köntöst vettem gardróbcserén 3000 Ft-ért, mert kórházra vette, de egyszer se volt rajta :D Például.

2020. júl. 1. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Koszi utolsó 2 nektek is:)
2020. júl. 1. 18:48
 10/13 anonim ***** válasza:
Bonprix
2020. júl. 1. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!