Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Mothercare My3 babakocsit...

Mothercare My3 babakocsit vennék (használtan). Hol lehet a legjobb áron beszerezni?

Figyelt kérdés
Igaz, van még 2 hónapunk a pici érkezéséig, de már elkezdtem nézelődni. A Mothercare my3 tűnik eddig a legideálisabbnak számunkra. Nem nagyon találtam rá negatív kritikát, viszont mivel egy angol babakocsiról van szó, itthon nem nagyon lehet kapni. Nem is újonnan szeretnék venni, mert az borzasztó drága. Néha látok egy két hirdetést használtan 50 ezer körül, de néztem ebay-en, ott már lehet kapni 25 ért is, de postázni nem akarnak. Tudna esetleg segíteni valaki, hogy hol lehet olcsóbban ilyet szerezni? Előre is köszönöm!

2014. jan. 2. 05:02
 1/2 anonim válasza:

Eladó nagyon klassz babakocsi!

A Mothercare My3 újszülött kortól 4 éves korig használható!

A sportrész teljesen dönthető, mózesként is funkcionál,illetve sportrészként is használható.


Tartozékokkal:

- a babakocsi

- napvédő

- szivacs "mózeskosár"

- szivacs huzat (mózeskosár takaró)

- lábzsák

- szűkítő, párnázott fejtámasz (pici babáknak)

- mózeskosár belső betét (fehér)

- alsó bevásárló rekesz

- 3 kerekes, ami lépcsőzéshez, kiránduláshoz nagyon megkőnnyíti az életet

- felpumpálható, nagy gumikerekek

- a babakocsi lapra csukható


Irányár: 45.000.-

Kérésre küldök képeket.

Üdv. Simon G.

kép:

[link]

2014. jan. 5. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm az ajánlatot, de pont a napokban sikerült találnom pont ugyanilyet, pont ennyiért.

Sikeres eladást!

2014. jan. 6. 04:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!