Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A TSMT torna valóban csak...

A TSMT torna valóban csak nagyobb gyerekeknek való?

Figyelt kérdés
A védőnő azt mondta, hogy csak óvodás korúaknak és nagyobbaknak ajánlott, egy 16 hónaposnak nem. Ez igaz?

2020. júl. 1. 20:25
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Igen, mászni tud, de nagyon. Éppen ezért is inkább ezt részesíti előnyben, minthogy próbálna elindulni. Amúgy állni is tud már, amikor olyan kedve van, de ezt sem viszi túlzásba. Amúgy inkább csak állapotfelmérésre szeretném vinni, hogy egyáltalán megtudjam, minden rendben van-e vele.
2020. júl. 1. 22:17
 12/17 anonim ***** válasza:
Vidd el, ha módodban áll, LongiKiddel elvileg egész jól fel tudják mérni.
2020. júl. 1. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
6 hónapos volt a fiam mikor tsmt-re kezdtem el hordani visszamaradt újszülöttkori reflexek miatt.
2020. júl. 1. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Hahaha... Ez vicces. Morbidul.


Látott már az a védőnő Tsmt tornát? Mert én 1 évig csináltam a lányommal! Kb 2.5-3 éves koráig.

Minden gyakorlatból 50-100db-ot kell csinálni. Pl a nyakadból lógatni, ülésből lógatni, visszaemelni 100x(te ülsz, az öledben a gyerek)

3 éves volt a lányom, mikor mondtam a fejlődésneurológusnak, hogy begyulladt a csípőm, a csuklóm, nem bírom tovább csinálni...


Nagyobb gyereket hogy emelne fel 100x??? Megnézném...

2020. júl. 2. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Ja, és hetente többször 1-1.5 óra hosszan kitart..
2020. júl. 2. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Mi 1 eves koraban kezdtuk el es a mai napig csinaljuk es mar 2,5 eves.Szepen hozza szokott,hogy ez hozza tartozik a napjainkhoz,most mar azert ellenall,de meg is is sikerul megtornaztatnom heti 5 alkalmommal.
2020. júl. 3. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
*igy is
2020. júl. 3. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!