Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Egy beszédhibás nőnek hogy...

Egy beszédhibás nőnek hogy lehet helyesen beszélő gyereke?

Figyelt kérdés
Gondolok itt pl. egy hallássérült vagy siket nőre akinek a beszédét nem igazán lehet érteni. Ő hogy tanítja beszélni a gyerekét? Nem egyszer hallottam, hogy beszédhibás nőnek tökéletesen beszél a gyereke.

2020. júl. 12. 12:50
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, persze.

Nem csak az anyja kommunikál a gyerekkel, hanem nagyon sokan mások is.

2020. júl. 12. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
92%
Pont úgy ahogy egy tökéletesen beszélőnek lehet beszédhibás gyereke.
2020. júl. 12. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Egy barátnőmnek és a bátyjának siket szülei vannak. Mindketten időben megtanultak szépen tisztán beszélni. Nem olyan nagy dolog ez. A nagyszülők,a közösség fejleszt,na meg egymással is beszélgettek. Emellett teljesen jól tudják a jelnyelvet.
2020. júl. 12. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egy gyerek nem csak az anyjával kommunikál. Az én lányom 3 nyelven beszél, pedig én csak magyarul beszéltem hozzá.
2020. júl. 13. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Annak nagy szerepe van abban, hogy milyen géneket örökölt és sok esetben előfordul, hogy süket szülőknek egészséges gyereke lesz de fordítva is meg történik egészséges szülőknek süket gyermekük lesz.
2020. júl. 13. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!