Mit szolnatok hozza?

Figyelt kérdés
Adott egy csaladtag akinek folyamatosan velemenye van es beleokoskodik a gyereknevelesembe(neki nem lehet gyereke).Olyan dolgokat tanit( szavakat,cselekvest) a gyereknek amiket en nem,es hatarozottan meg lett erte szolitva es csak azert is ellene cselekszik.Ugy vettem eszre, hogy a gyerekemet a sajat elgondolasa akarata szerint szeretne nevelni.Azt gondolja ha valamit olvass az interneten vagy esetleg elmondjak neki,akkor mar ert is hozza.Ilyen emberekkel,hogy lehetne megertetni a dolgokat?Elmondtam mar szepen is sot veszekedve is,hogy az en nevelesemhez senkinek semmi koze.

2020. júl. 21. 07:20
 1/6 anonim ***** válasza:
73%

A. Nem kell a társaságába vinni a gyereket.

B. Ha minden figyelmeztetés ellenére hülyeséget mondana én biziny eljutnék a pofán törlésig.

2020. júl. 21. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Megszüntetnék vele minden kapcsolatot.
2020. júl. 21. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
O jon hozzank (nem az en hazam egyebkent),de szerintem is az lesz a legjobb ha nem fog ide jonni tobbet.Koszonom
2020. júl. 21. 07:39
 4/6 anonim ***** válasza:
53%
Mondd meg neki, hogy nem ért a gyerekneveléshez, ugyanúgy ahogy te sem.
2020. júl. 21. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Először jól érthetően, hangosan szólsz, hogy ezt már megbeszéltük, ne csináld, aztán pedig kiveszed a gyereket a helyzetből. A gyereknek abban a pillanatban, ott helyben elmagyarázod, ez miért helytelen viselkedés, hozzátéve, hogy X bácsi/néni sajnos ezt nem tudja, bezzeg ő (a kisgyerek) milyen ügyes, már ezt is tudja.
2020. júl. 21. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem ért a szóból nem kell be engedni meg kell mondani hogy jöhet ha be fejezi ne nevelje a gyereked.
2020. júl. 21. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!