Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti mit szólnátok hozzá ha a...

Ti mit szólnátok hozzá ha a 13-14 éves gyereketek hollywood undeadet/asking alexandriát hallgatna?

Figyelt kérdés
Illetve megpróbálnátok leszoktatni valahogy róla?
2015. okt. 15. 17:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem szólnék hozzá semmit, és nem is értem, hogy zenei ízlés terén hogyan lehet "leszoktatásról" beszélni. Felőlem azt hallgat a kamasz gyerekem, amit akar, maximum ha nekem nem jön be, akkor megkérem, hogy fülhallgatóval tegye ezt, vagy legalább is a hangerőt vegye olyanra, hogy meg lehessen maradni mellette.
2015. okt. 15. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Miért mi ezzel a baj? Nem alkoholizál,drogozik,dohányzik,verekszik,káromkodik,egyszerűen ezt a zenei stílust kedveli. Nem kötelező a saját képedre formálni az utódodat,sőt... Ez nem egy rossz szokás,amiről le kellene szoktatni,mint az ágyba vizelésről,ilyen dolgokat szeret, próbáld meg elfogadni,ha szereted a gyerekedet,sikerülni fog.
2015. okt. 15. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Semmit nem szólnék.
2015. okt. 15. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Büszke lennék rá :D

Viccet félretéve, én ennyi idősen Marilyn Mansont hallgattam, mégis normális felnőtt lettem (és még mindig hallgatok néha Mansont, ha olyanom van).

Nincs semmi baj a rockkal meg a metállal. Sőt :)

2015. okt. 15. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Ki a bánatot érdekel, hogy mit hallgat, amíg nem 1000decibellel nyomatja éjjel 1kor?
2015. okt. 15. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
100%

Örülnék neki hogy nem a Justin Biebert meg a sok szemetet hallgatja.

Ennyi idősen nálam Marilyn Manson, Linkin Park, Gorillaz, Tankcsapda, Static-X, P.O.D. meg ilyesmi ment. Ez csak manapság furcsa, régen az ilyen zene divatos volt.

2016. nov. 2. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én 12 éves lány vagyok és mégis ilyeneket hallgatok. A szüleim nem tudják😌
2016. dec. 5. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Mondd el nekik :) Lehet hogy ők is megszeretik. Az én anyám is megkérdezi néha, mi ez a jó zene? Mondjuk a keményebbeket, mint a SoiL, Diecast, Murderdolls, nem nagyon kedveli, de Green Day, Lostprophets vagy DragonForce belefér neki.
2016. dec. 7. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
72%
Pofán vágnám hogy igazi metált hallgasson már...
2016. dec. 11. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
67%
Ezek a zenekarok közelebb állnak a pophoz mint a metálhoz szóval ha én is popimádó lennék akkor semmit. Én lehet megmutatnám neki az igazi metált hátha szerencsém van és akkor olyat hallgat amit elviselek.
2017. jan. 3. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!