Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Akinek magánorvosa van,...

Akinek magánorvosa van, menyibe kerül a rákszűrés?

Figyelt kérdés
2010. aug. 3. 13:05
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
A doki mondta hogy augusztusban,kérjek időpontot.
2010. aug. 3. 13:41
 12/21 anonim ***** válasza:

ez nállunk ugy van h évente kellene rákszürés. egy vizsgálat 7000ft és erre jön rá a rákszürés ára mai 1000ft. ja és az én magándokim is főorvos egy korházban.


amiket itt irtatok árakat előttem, azon némelyiken eldobtam az agyam. jo drága néhol. igaz az én dokim sem olcso, de a tietekhez képet olcso.

2010. aug. 3. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

Első vagyok megint!

Szerintem akkor hívd fel,és kérdezd meg hogy baj lenne-e ha szeptemberben mennél,vagy ahogy neked jó!

2010. aug. 3. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 Victory82 ***** válasza:
Szia!Én szeptemberben voltam,akkor a dokimnál 7ooo ft volt.Nemsokára megyek majd,remélem addig nem emelkedik!
2010. aug. 3. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Na akkor én vezetek. Én márciusban 24 ezret fizettem vizsgálat, rákszűrés, uh-ért! Na én tényleg majdnem hanyatt estem a székkel. Ott is hagytam a dokit!

Az újnál 10 000 ft a rákszűrés.


Kérdezd meg, hogy nem gond-e ha később mész! Én is császárral szültem, de nem kellett mennem, csak egy évvel később!

2010. aug. 3. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Engem császár után 1/2 évvel hívott rákszűrésre. Május végén voltam, 6500 Ft volt rákszűréssel együtt.
2010. aug. 3. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Második vagyok! Ok, de azt nem nagyon írtuk, hogy ki hova ment! Ugyanis egyáltalán nem mindegy, hogy Bp, vagy vidék, mert Pesten magasabb a tarifa. Én Pesten voltam 11.000-ért, vidéken hallottam, hogy valóban olcsóbb!

Egyébként ha 1-2 hónapot csúszol, az nem gond, az a lényeg, hogy évente azért érdemes eljárni!

2010. aug. 3. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Én a kórházba megyek, és nem fizetek.
2010. aug. 3. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

utolsó vagyok, szóval a rákszűrésre megyek hozzá a kórházba, februárban volt a 3. császárom, azt mondta, ha 6 hónapos lesz a pici, akkor menjek.


Te nem tudod megoldani, hogy ne magánrendelésére menj? Szerintem nincs abban semmi.

Én is befordulnék, ha most ezreket kéne kifizetnem.

2010. aug. 3. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
A 3. vál. vagyok.Én Bp.-en élek,a dokimnak Budán van a magánrendelője.
2010. aug. 3. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!