Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Melyik név szebb, vállalhatóbb?

Melyik név szebb, vállalhatóbb?

Figyelt kérdés

2020. júl. 26. 13:13
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
75%
Mária divatosabb becenévvel: Mia, Ria.
2020. júl. 27. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

A Mária kicsit szebb; az Erzsébet túl kemény név.

Amúgy Máriára becézések: Maris, Marcsi, Mara, Márika, Marika; esetleg Mici

Erzsébetre: Zsóka, Zsike, Era, Erus, Betti, esetleg Liza is az Elizabet-verzióból

2020. júl. 28. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
(*mármint a Zsóka az Erzsókából.)
2020. júl. 28. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

*Ja és nekem a Máriának a variációi jobban tetszenek, tehát pl

Marina, Marietta, Mariann(a), Mariella, Annamária, Rózmária (Ilyet nemtom van-e, de szerintem szép, nem rossz.) Meg még pl picit az Amarilla is hasonlít; nekem az is tetszik. Meg még a Márta se rossz; nekem az is picit jobban tetszik a Máriánál, de azért jó név. Erzésbet helyett meg Elizabett; Lizett, de inkább Linett; ezek a szépek.

2020. júl. 28. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Erzsébet, Bettinek becézve.
2020. júl. 28. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
12., 13.,14.,vagyok; valaki itt írt egy becézést, hogy Bönce, hát az borzalmasnak tűnik nekem, nem viselném szívesen ezt a becenevet, de nekem pl annó két Erzsébet nevű osztálytársam is volt ; egyik alsó tagozaton, másik felső tagozaton; tehát általánosban; és egyiket Böbinek hívtuk, az már jobb szerintem , mint a Bönce; tehát Böbi; és a másik pedig Erzsi , szülei meg Erzsikézik. De mondjuk szóval az Erzsin még nagyon látszik, hogy az Erzsébetből jön, az tehát a legkézenfekvőbb becenév; de szal ja.
2020. júl. 28. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
*Ja és amúgy mégegy becenév eszembe jutott a Máriának is, én pl ismerek olyat, aki Mária alapból, de Majának szereti, ha szólítják; de ismerek olyat is, aki hivatalosan Maja; tehát nem csak becézésként.
2020. júl. 28. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!