Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit használtak szúnyogok...

Mit használtak szúnyogok ellen ami tényleg beválik?

Figyelt kérdés

Egyszerűen borzasztó, hogy itt a jó idő és nem tudok a gyerekkel lemenni a játszótérre, mert szét esznek mindkettőnket a szúnyogok.


Arról nem is beszélve, hogy mind a ketten allergiások vagyunk rá, minden csípés körül csalánkiütésesek leszünk, az egész lábunk, karunk tiszta csalánkiütés.


Már rettegek lemenni a játszótérre. A dmes szúnyogriasztót próbáltuk, de semmit nem ért, hiába fújtunk magunkra egy flakonnal.


Délután 5 körül megyünk, mikor már nincs annyira meleg, de még azért este sincs, amikor ugye a szúnyogok elvileg csípnek.


2020. júl. 27. 18:13
 1/9 anonim ***** válasza:
Bármilyen rendes szúnyogriasztó jó, vape, autan, ilyenek, amíg kicsi volt, akkor a galaktiv biot használtuk, az is több, mint a semmi, most bite free roll van itthon, szeretjük.
2020. júl. 27. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szintén Vape van de ha elkezd izzadni mert rohangál semmit sem ér. Izzadásra jobban jönnek a szúnyogok mert nedvesség..

Itt ahol lakunk semmit sem írtanak, földi írtás júniusban volt, pedig víz mellett lakunk

Délután 6után nem megyünk ki, mert lehetetlen. Idáig semmi baj nem volt, már a sok csípéstől allergiás a fiam. Néha gennyes gyulladás is lesz.

Annyira elvagyok keseredve mert mi mennénk ki a kertbe, bringázni, játszótérre. De semmit sem lehet. :(

2020. júl. 27. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ugyanez a citromfű meg eukaliptusz van a dmesbe is, de egyszerűen nem ér semmit. Nem tudom milyen mutáns szúnyogok találnak meg minket, de ezek immunisak a citromfűre meg az eukaliptuszra. De tényleg.
2020. júl. 27. 18:37
 4/9 A kérdező kommentje:
Igen nekünk is tiszta gennyesek a csípések, meg tiszta csalánkiütéses a csípés körül. Nem megyünk ki 4-5 napig, helyre jövünk, egy délután vagyunk kinn és megint nem tudunk kimenni 4-5 napig :(
2020. júl. 27. 18:39
 5/9 anonim ***** válasza:

Horgászboltban lehet kapni sokfélét! Próbáld ki, itt vidéken nagyon dícsérik.

Én gyógyszertárban vettem az is jó.

2020. júl. 27. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Pikaridin tartalmú legyen. Off/Vape márkáknak van ilyen. Használjatok több praktikát. Pl. többfajta B vitamint tartalmazó vitamin szedése, szúnyogriasztó karkötő. Játszótéren nem, de otthon használjatok konnektorba bedugós szúnyogirtót, teraszon füstölős szúnyogriasztót.

A gyerekeknek írassatok fenistil cseppeket (ez a tüneteket enyhíti belülről.) + fenistil gél.

2020. júl. 27. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Itthon nincs gond, van szúnyog háló, csak ha az utcára megyünk akkor van gond :(
2020. júl. 27. 20:27
 8/9 anonim ***** válasza:
Erre írtam a konnektorba dugós lehetőség ELŐTTI három dolgot.
2020. júl. 27. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én is pikaridin tartalmút használok, konkrétan a Vape Derm Invisible-t. Ruhára is lehet fújni, és kullancs ellen is jó. Jól meg kell nézni, mert ugyanazon márkán belül is eltérő hatóanyagú riasztók vannak.

Ezt 3 éves kortól ajánlják, előtte Galaktiv Biot használtunk, de nem volt elég.

2020. júl. 28. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!