Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Számotokra mi az anyaság...

Számotokra mi az anyaság legszebb része?

Figyelt kérdés
A napokban volt egy kérdés, ami a nehézségekre kérdezett rá, most írjatok le, mi az, amit a legjobban szerettek abban, hogy anyák vagytok :)
2020. júl. 29. 08:13
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Már maga a gondolat, hogy csak azért születtek meg, mert mi ketten, a szerelmünkkel megteremtettük őket. Felfoghatatlan számomra, a világ legnagyobb csodája, hogy egy(több) igazi embert “csináltunk” a férjemmel ketten. Egyébként imádom az egészet. Nagyon szerettem várandósnak lenni, érezni a mozgásukat, látni az uh-kon a babákat. Szeretem az első, anyatejszagú összebújós időszakot is, aztán látni a mozgásfejlődést, hallani, ahogy elkezdenek beszélni... nagyon szeretem a dackorszakot is, mert ha nem is mindig könnyű, de ilyenkor mutatkozik meg először a személyiségük, ami nagyon izgi. Ezután pedig már csak okosabbak lesznek, ami megint szuper dolog. Ha egyet kellene, a mi életünkből kiemelni, akkor az az, hogy milyen jó testvérei egymásnak.
2020. júl. 29. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Amikor végre elalszik, és amikor felébred :)

Szerettem a terhességet is, és amikor megszületett, sohasem éreztem olyan boldogságot, amikor egymás szemébe néztünk.

Büszke vagyok rá milyen erős, nyugodt és szép kislány (igen, elfogult anyuka vagyok), és büszke vagyok a sikereire, a próbálkozasaira.

Szép család vagyunk, férjem megbecsül minket, mindig örömmel jön hozzánk haza.

Szerintem ezek a legjobbak az anyaságban.

2020. júl. 29. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Kiskamasz gyerekeim vannak, nem egyszerű velük sajnos, pedig a kortársaikhoz képest nem is különösebben problémás gyerekek, így is rengeteg harcunk, vitánk van. Este, lámpaoltás után viszont összebújunk hárman, és komoly dolgokról beszélgetünk: a nagyot olyan témák érdeklik, mint Isten, politika, emberiség kialakulása, mi a jó és mi a rossz, létezik-e örökkévalóság, miért vagyunk a Földön (nem vagyunk vallásosak egyébként), a kicsi pedig ilyenkor osztja meg velem, hogy mi okoz neki örömet, mi bántja, mitől fél. Lehet bármennyi küzdelmünk nap közben, ez a lámpaoltás utáni fél óra feledtet mindent, imádom.
2020. júl. 29. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
85%
Hogy belőlünk lett, mi formàljuk a jövőben is. Amikor hozzàm bùjik, làtom, hogy belemerül calamibe.
2020. júl. 29. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ma 1 év 1 hónapos a lányom. Imádom ahogy felfedez valamit. Ahogy próbál puszit adni de csak megharap, ahogy sikongat mert most fedezte fel hogy ilyet is tud. Ahogy totyorászik, egyszerűen mindent. Születésétől kezdve mindíg azt hittem hogy annál az adott kornál nem lehet aranyosabb és mindíg rácáfol.
2020. júl. 29. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Az, amikor látom, hogy mennyit fejlődik és napról napra ügyesebb és okosabb.

Az, hogy mennyire érdeklődő a világ dolgai iránt. Milyen sok és egyre érdekesebb kérdései vannak.

Az, mikor megyek érte valahova vagy jövök haza és az a feltétel nélküli, őszinte öröm, amivel rohan hozzám.

Amikor látom, az apukájával mennyire imádják egymást.

Imádom, hogy megmutathatom neki a világot és mennyire fogékony rá.

2020. júl. 29. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy VANNAK.

Hogy összejött az, ami számomra természetes, családban élni, utódokat nevelni, hogy része lehetünk egymás életének.


Jó érzékelni, ahogy fejlődnek, hogy mennyire okosak - mennyire máshogy gondolkodnak, mint én, és le tudnak nyűgözni a logikájukkal, kreativitásukkal. Szeretem, ahogy egymás közt nevetnek, meg ahogy nézni tudnak. S persze a spontán odavetett "szeretlek, anya" -mondatok.

2020. júl. 29. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezt így nem lehet szavakba önteni,hogy mi a legszebb. Az a feltétel nélküli,tiszta szeretet amit érzek iránta nem is tudtam,hogy lehet így amíg meg nem született. Pedig imádom az édesanyám,a férjem,gondolkodás nélkül dobnám értük az életem,de a fiam az más...valahogy mégjobban és máshogyan. Ez az érzés a legszebb dolog az anyaságban.
2020. júl. 29. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!