Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy mindig...

Miért van az, hogy mindig orosz gyerekek vannak kinevezve a legszebb gyereknek? Miben más a genetikájuk?

Figyelt kérdés

Most néztem, hogy a világ legszebb kislányának tartott lányok és ők oroszok

Ez valami genetika vagy mi?

[link]

[link]

[link]


2020. jan. 25. 15:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
80%
Tényleg gyönyörűek!
2020. jan. 25. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
97%
Babaarcuk van. Én is sok szép orosz lányt, nőt ismerek. Magasak, jó alakúak és adnak magukra. És a szépség egy kiugrási lehetőség a szegénységből. Én most egy gazdagabb országban élek, itt a nők fele annyit nem foglalkoznak a külsejükkel, mint a kelet-európaiak.
2020. jan. 25. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
73%
Igen, genetika, de ez a kislány nem azért ennyire szép, mert orosz. Keresztlányom kislánya kb. pont ilyen szép, hatalmas kék szemek, szőke haj, generációkra visszamenőleg mindenki magyar a családban mindkét oldalról. Ha lenne rá lehetőségem, megmutatnám. De a szülők leharapnák a fejemet, ha linkelnék képet bárkinek is, mert Facebookra is ritkán posztolnak róla. A magyar kislányok is ugyanilyen szépek többségében. Az én két lányunokáim barna szeműek, és ők is gyönyörűek.
2020. jan. 25. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
33%
Huhh, a második vmi horrorfilmbe illene.
2020. jan. 25. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
55%
Hát szerintem egyáltalán nem szépek
2020. jan. 25. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
94%

Szerintem szépek. A két utolsó link ugyanaz a kislány. Amiért írok újra (pedig szerintem indokolatlanul pontoztatok le), az azért van, mert az unokám magyar, és amiért különleges, pont olyan, mint a mesében Hófehérke. Ébenfekete haj, hófehér bőr, barna szem. Anyja szőke kék szemű, apja barna haj, barna szem. A genetika kiszámíthatatlan, és nem lehet általánosítani országra vonatkozóan.

Én például "úgy alakultam", hogy anyum barna hajú, barna szemű, apum barna hajú, kék szemű. Én pedig szőke, zöld szemű lettem.

Mindegy, a lényeg, hogy nem lehet ezt különválasztani országokra lebontva, hogy az oroszok csak szépek, az angolok csak csúnyák lehetnek. Mert a köztudatban ez a vélemény. Még mindig úgy gondolom, hogy a magyar lányok-nők a legszebbek.:)

2020. jan. 25. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
31%
6oséknál valszeg szőke a postás.
2020. jan. 25. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
67%
7.! Generációkról még nem hallottál? Anyám pont mozgássérült, nem hiszem, hogy pont a szőke postás kívánta volna meg. De nem kéne elkanyarodni a fő kérdéstől.
2020. jan. 25. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
80%

:) Nálunk nem szőke a postás- és egyébként is egy hölgy- de nekünk férjemmel barna haj és barna ill. zöld szem, fiunk mégis tejfel fehér hajú kék szemű. A színeit leszámítva egyébként arcra tiszta apja.

A genetika már csak ilyen. :)


Az első kislány szerintem nagyon szép, a második nekem nagyon "mű" ha lehet egyátalán egy gyerekre ilyet mondani. Valahogy túl tökéletes.

Szerintem minden nemzetiségben vannak nagyon szép és nagyon csúnya emberek, férfiak nők egyaránt.

2020. jan. 25. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
35%
8: én kanyarodtam el a témától? Kit érdekel, hogy neked milyen színű a hajad?
2020. jan. 25. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!