Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Babarát felmosó, ami pusztítja...

Babarát felmosó, ami pusztítja is a baktériumokat, vírusokat, gombákat?

Figyelt kérdés
Kúszni kezdett a kisfiam. Eddig domestost használtam, de ha jól sejtem az nem annyira nyerő egy kúszó baba mellett. Ki mit használ? Van goztisztitom is, de ott ugye mindig ki kell mosni a felmoso parnajat használat után, szóval azt inkább ilyen heti egyszeri felmosasra használom. Keresek valamit amivel “csak úgy” gyorsan fel lehet torolni a helyiségeket és nem árt a babának.

#felmosás #Bababarát tisztítószer
2020. júl. 29. 15:27
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
3%

Hetente egyszer, amikor kutya is meg kert is? 🙈

Inkább moss fel hetente. Azzal is tisztább lesz, mint egy hétig kenegetni a koszt.

2020. júl. 29. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
91%

Sosem domestosoztam.

De ugyanazzal az altalanos tisztitoszerrel mosok fel, heti 1x.

2020. júl. 29. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 Derjaderja ***** válasza:
82%
Szerintem kúszó gyerek mellett naponta érdemes felmosni, de nem kell fertőtlenítő. Minden más sincs a világon fertőtlenítve, a kézen, a mobilon is több és emberre veszélyesebb baci van, mint mondjuk egy kőpadlón. Ezeken azért annyira nem tenyésznek a dolgok, a koszt kell felszedni.
2020. júl. 29. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
45%

Nekem is gőztisztítóm van. Én csak azzal mosok fel. Nekem 3 mopp hozzá, amit használat után mosok. Korábban viledát használtam, de azt is mostam minden használat után.


A kérdésedre válaszolva ez lehet megoldás neked.

[link]

2020. júl. 29. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
60%
Csak vízzel mostam fel, kb. naponta, de nem ilyenek voltak a körülmények. Esetleg a domestos után moss fel vízzel is.
2020. júl. 29. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
26%

Az nagyon durva, hogy sokan Domestossal mosnak fel baba mellett is. Nem elég, hogy baromi káros a környezetre, még szerencsétlen gyerek szervezetét is szétvegyszerezik.


Aztán csodálkoznak, ha húsz ev múlva a gyerek meddő, beteges, rákos...


Kérdező, a Domestost és társait felejts el, ne csak a baba miatt, hanem magad miatt is. Èn ecetes vízzel szoktam felmosni vagy öko mosószerrel, pl. Zöldlomb, Frosch, stb.


Nem kórházban laktok, nem kell túlsterilizálni a környezetet.

2020. júl. 29. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
60%
Nekem négy fej van a gőzfelmosóhoz, négynaponta csak mosol egyet.
2020. júl. 29. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
79%
Hetente egyszer mosok fel, ugyanúgy domestossal, keveset rakok a vízhez (nincs háziállat és cipővel se járunk be ezért nincs kosz).
2020. júl. 29. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:

17 nem az a kérdés hány naponta mosok általában. Egyébként hetente egy nap mosok vagy kettő, akkor mindent.

De en a mopokat teljesen külön mosom, nem dobok melle mást, max a kutyák törülközőjét. En nem ertem azt a valaszolot aki a koszkenegeteset emlegeti. Felmosol. A sima vizes felmosokat felmosas után kimosod tiszta vízben és kicsavarod. Vagy te milyen koszt kenegetsz? Engem még úgy tanítottak felmosni hogy egy vizesebb vegyszeres felmosas után vízcsere és utana majdnem száraz attörlés. En most tényleg nem ertem, miről beszélgetünk itt, de lehet gyengeelméjű vagyok. Senkit nem ismerek aki minden felmosas után mopot mos gépben.

2020. júl. 29. 21:15
 20/23 anonim ***** válasza:

"Senkit nem ismerek aki minden felmosas után mopot mos gépben."

Moshatod te kézzel is, de elsőre azt írtad, egyáltalán nem mosod.

A vízzel való kiöblítés nem mosás.

2020. júl. 31. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!