Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák szoktátok nézni a...

Anyukák szoktátok nézni a Travel and Living csatornán a John, Kate plusz 8 gyerek című műsort? Mi a véleményetek róla?

Figyelt kérdés
És mi történt velük? Kicsit lemaradtam. Miért válnak?
2010. aug. 3. 21:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát én csak párszor néztem bele, nem nagyon nézek tévét, de szerintem durva, hogy mennyi gyerekük van. Vagyis amikor én először odakapcsoltam, akkor felkiáltottam, hogy "áááá de dúúúúrva", kb. ennyia véleményem :) Mármint ezt nem rosszallóan gondolom, csak egyszerűen én nem tudnám elképzelni, hogy ilyen rengeteg gyerekkel mit csinálnék.
2010. aug. 4. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Mert John megcsalta Kate-et, de később kiderült,hogy mikor az ökrök 3 évesek voltak, Kate is huncutkodott.Ha jól emlékszem békében akartak elválni,aztán beduvult a helyzet és John már a kölköket is elakarta perelni, merthogy Kate nem jó anya.


Tény és való,hogy Kate elmebeteg és amúgy tökre úgy jön le,hogy le sem tojja John, de azért 8 gyerek mellett...anyám:D Csoda,hogy van kedve élni még.

2010. aug. 4. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 egycsaj0000 válasza:
Azert valnak mert Jon megcsalta Kate-et a fogorvosa lanyaval.Ennyi
2012. szept. 11. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!