Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 2. gyerek születése után...

2. gyerek születése után állandó kapcsolati ploblémák. Sokszor elegem lesz. Szerintetek?

Figyelt kérdés

Lassan minden idegesít amit csinál, semmi sem jó pedig alapjában véve jó ember és jó apa,mégis mióta megszületett a 2. gyerekünk szinte mindíg van valami problémám vele.Túl sok ki nem mondott dolog halmazódott fel bennem...


Pl:

-mivel idegesítőnek találta a gyerek sírását ezért egy kényelmetlen matracon töltöttem vele az éjszakákat hogy ne zavarjuk--(én sem tudtam nappal aludni mert ott van a 2 éves kislányom is, cserébe még fáradtabb voltam a matracos alvás miatt...)

-ahogy elkezd sírni a kicsi ő rögtön ideges lesz....szó szerint idegesíti a hangnem amibe sír...így álandóan feszkós volt az az idő mikor haza jött, hogy csendbe tartsam a picit

-nem tudok így sehova nyugodtan menni mert ideges vok h mi van velük

-múltkor orvosnál voltam, és haza telefonáltam h hányan vannak előttem, erre hallom h sír a pici...azt mondta h csak hisztizik és hagyta sírni míg haza nem értem....


amúgy meg ott a másik oldala h jó ember, szereti a gyerekeit, nem iszik, nem gépezik, rendesen dolgozik...szóval minden meg van benne de valami plusz mégis hiányzik....


Most ez előjött belőlem és megmondtam neki hogy szeretnék elmenni tornázni,kikapcsolódni úgy het 2 órában de csak úgy ha nem hagyja sírni a gyereket és elkezdtem a "fejéhez vágni" a dolgokat....aztán jól megsértődött rám és mondta hogy nem szeretne velem beszélgetni ma már......

Ő most nyugodtan horkol, én meg itt ülökés tiszta ideg vagyok.....ráadásúl másik szobába költözött aludni...

Kérdeztem hogy tényleg így dogunk lefeküdni??h nem beszéljük meg? Mondta h majd holnap és szépen bealudt....Lenne még más is de már így is regényt írtam...


Félek kezd túl sok lenni ez az egész...valahogy kezdjük nagyon elveszíteni egymást....csak az unott hétköznapok vannak, romantika sehol....


Mikor olyat olvasok itt hogy megcsalta a párja, meg gépezik és sosincs velük, össze szorúl a szívem hisz mi még nem tartunk itt, nekünk azért sokkal jobb a kapcsolatunk de én sokkal kevesbb mindent túrök el ilyen téren....talán túl sokat várok??


Mit gondoltok erről az egészről?


Mindenkinek köszi aki elolvasta ezt....


2011. okt. 28. 21:35
 1/7 anonim ***** válasza:
12%
Holnap beszéljétek meg. Nyilván nehéz 2 gyerek mellett romantikázni, de nem lehetetlen. Talán jobban bevonhatnád a baba dolgaiba, így ő is tisztában lenne azzal, mikor miért sír, és toleránsabb volna. Bár szerintem ez egy elég csúnya dolog, h így "otthagyott" most téged. Nagyon nem fair a hozzáállása.
2011. okt. 28. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
32%

Túl liheged,mert fáradt vagy.Ha elmész és ráhagyod a srácokat. ne érdkeljen mit csinál. Ő az apjuk és ha eddig jó ember, jó apa volt most is az lesz. Nem baj ha ő jobban hagyja sírni a kcsit. Majd megtanulja a kcsit is mit lehet apáűval és mit nem és mit anyával. Ne paráűzd túl a dolgokat


Nyugi van nem olvasgat most hanem megy laudni amynneit cska tud, ohgy pihent legyne és tudjom holnap is taplon lenni. nekem uis kettő vna és egy jó férjem aki bizony esténkét ellátja heylettem a háztatást és a gyerekeket ,emrt váltot müszkaban dolgozunk ő délelött én délután áltlaban.

2011. okt. 28. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
52%

Nálunk az első babánk születése után voltak hasonló dolgok.

Mindig akkor kellett kutyát sétáltatnia mikor fürdeni vittem a picit, pedig olyan jó lett volna ha segít, vagy csak ott van velünk. Mondtam hogy vigye fél órával később, azt mondta a kutya már megszokta. Mondtam hogy akkor a picit fürdessük később vagy előbb (nem mintha a kutyának a napirendjén nem lenne egyszerűbb változtatni), erre persze a drága blökinek is változtatni kellett az esti séta idején. Állandóan rám szólt hogy ne énekeljek a gyereknek, mert szörnyű hangom van. Folyton sértegetett, úgy éreztem rossz anyának tart. Pedig elláttam a picit, mindig rend volt, tisztaság, tiszta ruha, főtt étel. Mindezt szinte egyedül csináltam, pedig nem dolgozott, otthon ült a gép előtt. Aztán jött a második babánk és teljesen megváltozott. Bár a munkával még gondok voltak, bár akkor már leginkább azért mert nem talált, nem azért mert nem akart dolgozni. A változásai ellenére én besokalltam, hogy mindent nekem kell megoldani, stb... Majdnem elváltunk...

Új életet kezdtünk, boldogok vagyunk, várjuk a 3. babánkat. Van rendes munkahelye, biztos jövedelme és érzem hogy mindennél fontosabbak vagyunk neki.

Azt hiszem ez akkor tudatosult benne, mikor majdnem elveszített minket.

Én a helyedben nem hagynám magam, nem fognám be a számat.

Nem tud aludni a babától? Akkor aludjon ő a kényelmetlen matracon. A gyereknek az (is) a dolga hogy sírjon, ő így fejezi ki minden szükségletét. Ha ezt nem képes megérteni, akkor úgy kell neki. Én azt tapasztaltam, hogy minél jobban próbálsz megfelelni egy férfinek, annál rosszabb lesz. Alkalmazkodjon ő is hozzád/hozzátok. Hiszen az a gyerek nem csak a tiéd, hanem ugyanúgy az övé is. Ha sehogy nem megy próbálj kicsit ráijeszteni. Esetleg elköltözni a gyerekekkel egy kis időre vagy valami hasonló. Hátha akkor ő is rájön mennyit értek neki és mennyire hiányzik neki az az "idegesítő hangnemű" sírás. :)

2011. okt. 28. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
nálunk is hasonló a helyzet....
2011. okt. 28. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Mindenkienk köszönöm a válaszát!


És kedves utolsó Te hogy kezeled ezt?

2011. okt. 28. 22:30
 6/7 anonim ***** válasza:
majd később írok, most itt van.nálunk egyébként még csak pocakban van a második
2011. okt. 29. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha nem tudjátok megbeszélni, menjetek el párterápiára. Ha jó szakembert választotok, segíteni tud. És ott mindent el lehet mondani, anélkül hogy sértődés lenne belőle. Szerintem nagyon hasznos utolsó mentsvár :)
2011. dec. 13. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!