Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Felajánlanátok elhunyt gyermek...

Felajánlanátok elhunyt gyermeketek szerveit?

Figyelt kérdés
2010. aug. 4. 11:48
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Sokat gondolkodtam ezen, de 90%ban úgy gondolom igen.Remélem soha nem fogom átélni ezt a szörnyű tragédiát, de mindig van olyan, hogy egy kisgyerek élete új vesén, szíven, májon múlik pl. olyankor megszakad a szívem, hogy szenvednek a szülők is...

Egyébként a páromnak is megmondtam, ha én elmennék, és megmaradnának életképes szerveim minden további nélkül ajánlja fel hogy jók-e donornak?

2010. aug. 4. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
46%
nem.
2010. aug. 4. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Igen!

Mint ahogy az én szerveimet is.

2010. aug. 4. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Felajánlanád babád szerveit?

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés - Babák Ezt a kérdést én tettem fel pár hónapja.És igen,a sajátomat is.

2010. aug. 4. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2010. aug. 4. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Én minden további nélkül felajánlanám-gondolom ezt a mostani eszemmel-, de végtelenül nehéz lenne ez nyilvánvaló. A kérdést a tegnapi híradó ihlette, mutatták a 2 szívre váró kisfiút. Az egyiknek 18 nap és "lejár" a műszíve. Ez valami iszonyatos. Minden tiszteletem a szülőké.
2010. aug. 4. 12:22
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Igen, a sajátjaimmal együtt.
2010. aug. 4. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Igen, az enyémet is természetesen. Tényleg, már gondolkoztam olyanon, hogy nincs esetleg valami kártya, vagy valami amit lehet csináltatni, hogy ha valami történik velem, és az nálam van, akkor már cselekedhessenek is? Hogy ne kelljen hozzátartozók beleegyezésére várni.
2010. aug. 4. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Utolsó, aki nem rendelkezik, annak a szerveit kérdezés nélkül fel lehet használni, arról kell papír, ha valaki nem szeretné felajánlani.


A válaszom pedig, hogy én felajánlanám a szerveinket, ha arra kerülne sor, de persze minden ember reméli, hogy Ő soha nem kerül ilyen helyzetbe:(

2010. aug. 4. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Igen. A sajátomat is.
2010. aug. 4. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!