Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Zsófia, Zita, Nóra, Luca, Réka?

Zsófia, Zita, Nóra, Luca, Réka?

Figyelt kérdés

Nektek melyik név tetszik a legjobban a Horváth vezetéknévhez?

Nyilván mi fogunk dönteni, de kíváncsiságból kérdezem, hogy kívülállóknak melyik tetszik jobban. :)


Az nem szempont nekünk, hogy gyakori nevek, nekem is "tucatnevem" van és soha nem zavart, szeretem a nevem.



2020. aug. 17. 13:51
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
85%
Az én kislányom Nóra,de nagyon szép a Luca is. Tudom nincs a felsoroltak között,de ha lenne még lányom ,akkor ő Sára lenne.
2020. aug. 17. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
36%
A Sára szerintem borzalmas, ne haragudj #11. A Nóra szép, és a felsoroltak is tetszenek.
2020. aug. 17. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
75%

Nóra

Zsófia

Réka

Luca

Zita

a sorrendem, de amúgy mind jó. :)

2020. aug. 17. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
44%

Horváth Luca, Horváth Zsófia és Horváth Zita a legjobbak.

Horváth Réka kicsit nyelvtörős.

Horváth Nóra szintén a 2 R miatt nyelvtörős.

Esetleg Horváth Luca Réka.

2020. aug. 17. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
59%
Zita és Réka
2020. aug. 17. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
67%
Nóra vagy Luca.
2020. aug. 17. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
64%
Zsófia és Luca tetszik,de a többivel sincs probléma :)
2020. aug. 17. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
21%
Szörnyű mindegyik. Ami valamelyest hasonlít ezekre és számomra megfelelő: Szófia, Zóra.
2020. aug. 17. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
95%

18, akkor minek válaszolsz? Nem ez volt a kérdés. Szerintem meg a Zóra szörnyű, nagyon csúnya hangzása van. A Szófia simán uncsi, különleges akar lenni, de nagyon sok kislánynak adják mostanában, a beceneve meg szintén elég hülye hangzású.

Kérdező, mindegyik jó, a Zita a legjobb szerintem.

2020. aug. 17. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
89%

Ugyan nem teljesen ugyanaz, de engem Horváth Dórának hívnak. Soha semmi probléma nem volt vele, kimondani az nem tudta max, aki amúgy is beszédhibás volt. Neki gyanítom, hogy a Rékába (és a Zsófiába meg még sok névbe, ő az r-el és az egymást követő mássalhangzókkal nem volt jóban) ugyanúgy beleakadt volna a nyelve.

Szerintem a Horváth Nóra nagyon szép, egyszerű, de pont emiatt jó párosítás. De a többi névvel sincs baj, normálisak.

2020. aug. 17. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!