Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Zsófia, Zita, Nóra, Luca, Réka?

Zsófia, Zita, Nóra, Luca, Réka?

Figyelt kérdés

Nektek melyik név tetszik a legjobban a Horváth vezetéknévhez?

Nyilván mi fogunk dönteni, de kíváncsiságból kérdezem, hogy kívülállóknak melyik tetszik jobban. :)


Az nem szempont nekünk, hogy gyakori nevek, nekem is "tucatnevem" van és soha nem zavart, szeretem a nevem.



2020. aug. 17. 13:51
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
100%

Melyik név mellett döntöttetek?


Szerintem szép nevek egyébként. A mi kislányunk Luca, ha lesz kishúga, akkor van rá esély, hogy a Zita nevet kapja.

2021. febr. 17. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
100%
Horváth Nóra 😂😂 Csak vicceltem Luca
2021. ápr. 3. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
zsófia túl erős hangzású, illetve nem tudnék elképzelni egy középkorú nőt ezzel a névvel. Zitával nincs bajom, elmegy, de különösebben nem tetszik. Nóra és Réka tömeg, semmitmondó nevek. Lucáról pedig egy buta p.csa jut eszembe. Ha nagyon választani kéne akkor Zita.
2021. szept. 4. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!