Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Csalódtatok, szomorúak voltato...

Csalódtatok, szomorúak voltatok mikor kiderült a nem első babátok neme?

Figyelt kérdés
Tudom kicsit furán tettem fel a kérdést... Bocsi🙈 van már 2 lányom és ikreket várok. Nagy volt a boldogság mikor kiderült, meg a remény hogy az egyikük talán fiú lesz. Ma kiderült hogy lányok mindketten... Kicsit szomorú vagyok, férjem is nagyon szerette volna hogy egyikük fiú, de nem. Tudom nem ez a világ vége és szerencsére egészségesek is, csak.. Na...
2020. aug. 17. 20:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
65%

A nemük foglalkozatott a legkevésbé. A lényeg, számomra mindig az volt, hogy egészségesek legyenek.


Engem, mindig felbosszantanak az ilyen kérdések. (Ne vedd magadra kérdező!)


De sose értettem, hogy egy anya miért tesz különbséget a gyerekei közt, pusztán a nemük miatt. Vagy, hogy jobban vágyik egy fiúra, vagy éppen fordítva.


Aztán meg az ilyen "vágynak", szegény ártatlan gyerek issza meg a levét, aki semmiről sem tehet, s már egy csalódással kezdi az életét. Amit az anyuka sugározni fog felé, akarva-akaratlanul is.

2020. aug. 17. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
84%
Nálunk én akartam fiút, az uramnak mindegy volt-ezért lett 3 lányunk:D
2020. aug. 17. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
87%
Valahol megértem, hogy csalódottak vagytok, de el kell engedni a témát. Ilyen nemű babákat 'dobott a gép' és kész... Akkor van gond, ha nem tudjátok túltenni magatokat rajta. Örüljetek, hogy egészségesek! (még emlékszem, egyik rokonunk nagyon örült amikor kisfiuk született. Azóta kiderült, hogy autista a fiú...ilyenkor jön rá az ember, hogy igaz a közhely, hogy 'mindegy csak egészséges legyen' )
2020. aug. 17. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
90%

Annyira nem voltam csalódott, mint az első babánál


(ismerek olyat, aki iker lányok után naháthafiúlesz ismét lányt szült, aztán ténylegmostvagysoha ismét iker lányokat)

2020. aug. 17. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
57%

2 lány után a harmadik fiú lett. Nagyon nem számítottunk erre a fordulatra a család dinamikájában. :D Sose felejtem el az uram döbbent fejét. :D Szóval kicsit igen, csalódottak voltunk, de hamar elmúlt. :)

Na jó, icipicit azóta is sajnálom, hogy nem lett belőlem Csicsóné. O:)

2020. aug. 17. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
85%
Jó két lány után egy ikerpár lány esetén lehet en is picit csalódott lennék 😕 de azért hamar túltennem magam rajta. Fő az egészség.
2020. aug. 17. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
82%

Megértem, de nyilván örültök így is.


Azt hiszem én is csalódott lettem volna

A kislányunk után jöttek az ikrek. A meglepetésből feleszmélve, csak arra gondoltam h remélem vegyes pár, vagy fiúk.

2020. aug. 17. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nagyon szeretem, szeretjük a lányainkat és örülünk az ikreknek is, nagyon várjuk őket és remélem minden rendben lesz velük. Csak egy fiú is jöhetett volna 🙂
2020. aug. 17. 21:54
 9/12 anonim ***** válasza:
59%
1 kicsit igen. 2 fiú után ismét fiú lett, pedig már nagyon egy lányra számítottam. Azóta én vagyok a legboldogabb, mert tökéletes kis pici fiam van, imádom tetőtől talpig, de azért 1 lány utáni vágy nem múlt el. Még utoljára megpróbáljuk összehozni. :) Ha nem, hát nem. Lesz 5 pasi a háznál. :)
2020. aug. 17. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
78%
Megértelek kérdező! A családban mind a két testvéremnél volt már 2-2 lány, mikor teherbe estem. Természetesen nem törtük meg a sort, nekünk is lányunk lett. Utána az egyik testvéremnél lett még egy baba, szintén kislány. Szóval mikor nálunk jött a második 6 lány unoka volt a családban. Szentül megvoltam győződve róla, hogy hugi születik majd nálunk. Néhányan mondogatták, hogy ők úgy érzik fiú lesz, de én elhessegettem ezt a lehetőséget. Na a 19. héten kiderült, hogy tévedtem. A 7. unoka bizony fiú lesz. Szinte lesokkolt, annyira hihetetlennek éreztem, hogy ez lehetséges a családunkban. De hamar átlendültem volna rajta, ha a családom nem kezd jajgatni, hogy most mindenből lehet fiúsat venni, pedig mennyi holmi maradt a lányokról, meg hogy megszakadt a sor. Úgy éreztem magam, mintha valami betegség vagy defekt lenne, hogy fiút fogok szülni. Jó 2 hét kellett, mire átlendültem, és tudtam örülni. Lassan a család is megbékélt. Apukámnak ő lett a kedvence.
2020. aug. 17. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!