Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a reklámról?

Figyelt kérdés
Intim betétes televíziós reklám, anyuka félmeztelen, karjában baba, semmi más nincs rajta, mint az adott márka szülés utáni betétbugyija, ilyen hálós anyagból, tehát gyakorlatilag a betétbe van öltözve. Jó dolog ezt így megmutatni?

2020. aug. 23. 16:32
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
73%

Mi bajod van vele?


A tv-ben ma már látsz ettől sokkal cifrábbakat is.

2020. aug. 23. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
74%
Nekem nem tetszik.
2020. aug. 23. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
71%

Semmi kivetnivalót nem látok benne. Miért kell tabunak lennie annak, ami amúgy nem az?

Tabu a szülés?

Tabu a szoptatás?

Tabu a menstruáció?

Tabu a szülés utáni vérzés?

Persze ezek csak költői kérdések.

Egyébként marketingnek sem rossz, mert felkaptad rá a fejed. :)

2020. aug. 23. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Nem tabu, csak nem tetszik ebben a műfajban (reklám). Engem nem vonz ez a látvány és nem ösztönöz vásárlásra. Egy doku műsorban nem találnék kivetnivalót benne, megnézném, ha maga a műsor érdekelne. De így úgy érzem, hogy az arcomba tolják.
2020. aug. 23. 17:05
 5/16 anonim ***** válasza:
86%

"De így úgy érzem, hogy az arcomba tolják."


Hát... Mert... Ez a reklámok lényege? Ha nem tetszik nem veszed meg és kész.

2020. aug. 23. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Nem a termék, hanem az adott látvány arcomba tolásáról van szó. Ha megnézek egy dokumentumfilmet, ott én döntöm el, hogy kíváncsi vagyok e erre a típusú látványra. Meg azért ez nem egy film, amiről elkapcsolsz, naponta többször váratlanul adják. Gyerekek is nézik. Könyörgöm, akármilyen természetes, a WC papírt sem úgy reklámozzák, hogy premier plánban a használat közben mutatják, hanem ilyen aranyos puha manó szaladgál a gyerekekkel. Miért nem egy 100 kilós bácsi ül a pottyantóson nyögdécselve, hogy milyen jó volt ez a babos káposzta és milyen puha ez a WC papír. Pedig az is milyen természetes.
2020. aug. 23. 17:59
 7/16 anonim ***** válasza:
82%

Értem az álláspontodat.

De itt sem premier plánban történik a dolog. Nem látni se vért, se cserét, csak annyit hogy viseli egy anyuka. Ezzel nem is a néző arcába tolják, hanem sejtetik a dolgot, ráutalnak.

Ilyen alapon sportcipőket se reklámozzák lábon, mert mi van, ha én nem akarom látni más lábát.

Vagy a körömgomba reklám nem zavar, amit mindig vacsora időben adnak?

2020. aug. 23. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
De, amúgy a körömgomba reklám is zavar, ha mutatják a körmöt.
2020. aug. 23. 18:17
 9/16 anonim ***** válasza:
73%

Engem meg a suzuki reklám zavar, mert egyszer elütött egy suzukis, meg amúgy is a bmw-t szeretem, nem értem miért kell az arcomba nyomni a hulladék autójukat, ez engem egyáltalán nem ösztönöz vásárlásra.


Ugye milyen hülyén hangzik?

2020. aug. 23. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem undorító az a reklám.
2020. aug. 23. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!