Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a véleményed erről a...

Mi a véleményed erről a reklámról?

Figyelt kérdés

Szerintem gagyi...miért vág olyan képet, mint aki...nem, nem olyat, mint aki meghalni készül, hanem aki már HALOTT?


http://www.youtube.com/watch?v=uYIE4A1cNgA


2010. júl. 19. 21:32
 1/7 anonim ***** válasza:

milenne, szülsz vagy nem szülsz...

ez a reklám F O S

2010. júl. 19. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Undorító és übergagyi :( Tényleg olyan képet vág, mint aki a halálán van :D Ennyire azért nem kéne túldramatizálni a dolgot szerintem.
2010. júl. 19. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
57%

Ez a gagyi reklám, ahogy az előttem lévő írta, a sok idióta kis tizenéves csitri ku.rvának a figyelmét szeretné felhívni arra, hogy talán nem ártana az első szex előtt védekezni, ha a későbbiekben nem szeretne erre a sorsra jutni, mint a videóban szereplő lányzó!


Nyugodtan le lehet pontozni mert leírtam a véleményemet!


Üdv!

2010. júl. 19. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
68%

pardon!


az első szexuális együttléttől kezdve védekezni


elírtam, bocs!

2010. júl. 19. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

2008-ban Magyarországon 44089 abortuszt végeztek, ebből 5363-at 19 éven aluli lányon, ebből 180-at 14 éven aluli gyermeken.

Hazánkban minden 100 újszülöttre közel 45 terhességmegszakítás jut.

Az első szexuális aktus idején a fiatalok átlagéletkora 14-16 éves kor közé tehető.

A 15-18 éves középiskolások 49,5%-a él aktív szexuális életet.

A fiatalok 90%-a első szexuális kapcsolata során egyáltalán nem védekezik...



A számokat nézve azért megdöbbentő, hogy felnőtt is van rengeteg aki nem védekezik!

2010. júl. 20. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
84%
Ha rám lenne bízva, hogy hívjam fel valahogy az ilyesmire a figyelmet, biztos nem megfélemlíteni akarnám a fiatalokat ilyen haldokló arcú lányokkal. A műtő pedig inkább tűnik hullaháznak... Oké, hogy a rengeteg felelőtlen tinit akarná figyelmeztetni, de közben megérdemelne egy 18-as karikát.
2010. júl. 20. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Na ez az...hogy lehet ilyen sz*r reklámot készíteni, ahol fekszik egy halott lány a hullahézban szétterpesztett lábakkal, közben meg "most mi lesz?", erre amit az első mondott igaz: "szülsz vagy nem szülsz", mert mi lenne...És ne gondolja senki, hogy nem tartom fontosnak a védekezést, mert én bizony mindennél fontosabbnak tartom, és aki úgy gondolkozik, hogy "majd vigyázunk", meg ilyenek, akkor arra azt tudom mondani, hogy meg is érdemli. Az emberek nagy része hülye, ezzel nem lehet mit tenni, nem csak a tinik, hanem a felnőttek is...persze akinek nem inge, ne vegye magára.
2010. júl. 20. 10:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!