Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 6 napja kesik, 1 negatív...

Reka00000000 kérdése:

6 napja kesik, 1 negatív teszt, ki volt mar így?

Figyelt kérdés
Azert fordulok hozzátok hogy hátha tudnátok segiteni.. 6 napja késik a menstruációm, a 4 nap késésnel csináltam tesztet de negatív lett.. Es igazából teszt csík volt Igazából semmi tünet minden hónapban úgye nekem 21 szokott megjonni és már 15 16 érezni szoktam a mell fajdalom gorcsoles rossz kozerzet ... Es puff ebben a hónapban minden el mult se mellfájdalom se semmi... Párommal nem védekezünk.. Valaki volt mar így? Dokihoz csak jövő hónapban tudokmenni..azt elfejtettem hozzá tenni ami 1 tunet van a fehér folyás elég sok.. Több mint szokott lenni sokkal..

#menstruáció #terhesség #késés #Nincsenek tüneteim #Nincs mellfajdalom
2020. aug. 26. 07:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem volt már, hogy petefészek ciszta okozott vérzéskimaradást-késést. Tesztek negatívak voltak.
2020. aug. 26. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem akkor volt ilyen mikor babát akartunk. Szintén a 4. napon tesztet ltem pesze full negatívat 😟

1,5 hét késés után jött meg 😫

Nagyon csalódott voltam, h a saját szervezetem játszik ki.

16 éves korom óta órára pontosan jött meg (29 nap hajnal 5re) akkor meg teljesen beleéltem magam h biztosan terhes vok.

Hát nem!

És onnamtól kezdve teljesen összezavarodott a ciklusom.

A vizsgálatok alapján teljesen ok nélkül

2020. aug. 26. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, nagyon szeretnék énis babát fel éve próbálkozunk de nem stresszelek rá. úgy voltam mindig vele na most biztos sikerül és mindig meg jött.. Aztán ebben a hónapba 1elso nap mikor késett csak azt fújtam ó bizos meg jon és nem már 6 napja.. Igazából 2 napja fajlalom a hasam bal oladt lenn mikor lépek szúr nyilallik kellemetlen.. Ugy voltam ma mikor fel kelek bizos el múlik és nem egész nap éreztem.. De mikor ülök egylatlan nem fáj valamikor olyanokat bele nyilallik össze görnyedem, de szombaton újra tesztek reggel redesebb tesztel, és ha negatív jovoheten mindenképp megyek orvoshoz, de aztmindjak van olyan hogy később is lehetett pete éresem, csak furcs semmi se görcs se mell, fájdalom semmi csak bő, folyás fehér, próbáltam, meg fogalmazni de eléggé tartok a dologtól mi lehet pl 3evvel ezelőtt volt ciztam de nem ilyen volt meg jott ugyan ugy és a fajdolom is masabb volt. 😔
2020. aug. 26. 22:59
 4/5 anonim ***** válasza:
Mi a helyzet veled azóta Kérdező?
2020. szept. 6. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Meg jött 7-én... Amúgy azelőtt voltam orvosnál múlt hónapban és ciszta egyik oltadt 4cm a másik 1cm.. De meg jött 7en és most nemtudom fel szivodott e vagy nem semmilyen tüneteim ninc már nem fáj a hasam semmi de nagyon szeretnék babát nemtudom próbálkozunk remélem sikerül... Es persze megyek vissza dokihoz h mia helyzet
2020. szept. 23. 18:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!