Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi értelme a mai fiatal...

Mi értelme a mai fiatal nőknek a gyerek?

Figyelt kérdés

Terhesség előtt olyan jól néznek ki, top 10-es hölgyek, aztán ha lesz nekik gyerekük ,,elcsunyulnak" más is észrevette?


Nem értem mire jó tönkre tenni a fiatalságukat.



2020. szept. 5. 23:11
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
44%
Én egyszer láttam egy fotósorozatot olyan ikerpárokról, akik közül az egyiknek volt gyereke(i) a másiknak egy sem. Többnyire annak volt szebb alakja, aki már szült. (Nyilván akadt 1-2 kivétel is. Mindenesetre érdekes volt, mert én pont az ellenkezőjét feltételeztem volna.)
2020. szept. 5. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Hát én pont fordítva tapasztaltam.
2020. szept. 5. 23:30
 3/14 anonim ***** válasza:
82%
Ez egy elég nagy általánosítás. Én pl ugyanúgy járok sportolni terhesség után mint előtte, járok fodrászhoz, pedikűröshöz, a körmeim is mindig rendben, minden nap sminkelek, normális ruhákban járok, (rám jönnek a szülés előttiek is) szóval én nem érzem magam lelakottnak. Látok korombeli nőket sokkal rosszabbul kinézni gyerek nélkül is. Négy hónapos volt a lányom, mikor elmentem egy koncertre, a baráti társaságban volt egy ismeretlen, aki nem hitte el, hogy nemrég szültem. Volt osztálytársam két gyerek után ugyanúgy 50 kg mint előttük volt, szülés után két héttel lapos hassal ment az egyetemre beiratkozni, szintén nem hitték el róla, hogy szült. Vagy rossz példákat látsz, vagy lehet csak szimplán te úgy gondolod, hogy a gyerek és a rossz kinézet egyenlő és nekifutasbol így ítéled meg a kisgyerekes ismerőseid.
2020. szept. 5. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
91%
Az, hogy te mit találsz szépnek, a magánügye. Abból kiindulni, hogy egy másik embernek a te számodra szépnek kéne lennie, tahóság. Ahhoz, hogy ki miért vállal gyereket, semmi közöd, de elárulom, hogy általában azért, mert gyerekeket szeretnének (ezt kitalálni mondjuk nem bonyolult). Próbálj meg kimászni a saját seggedből, és egy kicsit máson is gondolkodni, mint hogy hogyan néznek ki körülötted a nők.
2020. szept. 6. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
88%
Gyerekundor? Babag*ci? Gratulálok. Egy olyannak mint neked, senki sem akar tetszeni. Vagy hogy értsd : még egy rusnya, dagadt nőnek sem kellesz.
2020. szept. 6. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
96%
Hát még mindig több értelme családban élni, mint szépnek lenni.
2020. szept. 6. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
96%
Kérdezd anyádat.
2020. szept. 6. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
83%
Én azt látom az ismerőseimen, volt osztálytársaimon, hogy szülés után elég gyorsan visszanyerik az alakukat és nem is látszik, hogy terhesek voltak valaha. Ruhán keresztül teljesen lapos a hasuk is és vékonyak. Nem "divat" manapság a babára fogni az elhanyagoltságot. Persze babával mindent nehezebb megoldani például fodrászhoz eljutni, de ahol az apuka is részt vesz a gondozásban megoldható.
2020. szept. 6. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
89%

Pont nem érdekelt, hogy fog változni a testem a terhességtől/szüléstől, én babát akartam és pont. Én magam is meglepődtem, hogy még bombább alakom lett, mert (tartósan) fogytam 5 kilót, a mellem nőtt, és úgy is maradt, illetve a gyerek mellett nem tudok annyit lustálkodni, mint előtte, sokkal aktívabb vagyok. A gyerek tehát önmagában nem indokolja a hízást (bizonyos idő elteltével, nyilván nem az az általános, hogy valakinek 2 héttel szülés után lapos a hasa- mondom ezt úgy, hogy nálam is ez volt a helyzet), az igénytelenséget meg főleg.

Viszont nem értem, ez téged miért érdekel, azok a fiatal nők, akik gyereket vállalnak, úgyis már kapcsolatban élnek, szóval akárhogy is néznek ki, nem lesz hozzájuk sok közöd. Hadd legyen ez a saját párjuk problémája, te foglalkozz a gyerektelenekkel.

2020. szept. 6. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
83%
Qrva unalmas már ez a mai világban minek gyereket vállalni duma.
2020. szept. 6. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!