Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Sok nő mièrt nem gondolkodik...

Sok nő mièrt nem gondolkodik a gyerek számát illetően gyerekvállalás előtt?

Figyelt kérdés
Mostanàban egyre több olyat látni, hogy sorra szülik a gyerekeket egymás után, aztán apukának egyszer csak elege lesz ès újabb vizekre evezik. Az ilyen nők mièrt nem gondolják át, hogy ennyi gyerekkel egyedül megélni/dolgozni szinte esélytelen? A környezetemben a válási arány egyre magasabb ès sorra maradnak egyedül az anyukák.

2020. szept. 11. 10:16
1 2 3
 1/28 anonim válasza:
46%
Ez sajnos régebben is így volt. Csak azt látják hogy CSOK, és Dacia ingyen.
2020. szept. 11. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
94%

Sok férfi miért nem gondolkodik előre, hogy nem csak megcsinálni kell, hanem fel is nevelni?

Miért csinál gyereket - a nőnek egyedül nem menne -, ha valójában egy is sok neki?

Nem védem azt, aki meggondolatlanul szül, de kettőn áll a vásár.

2020. szept. 11. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
70%

Sok nő miért szeret beleugatni mások életébe ?


Én is sorban szültem gyerekeket. Szám szerint négyet. A férjem nemhogy nem hagyott el, hanem még győzköd ötödikről. Van olyan férfi, bármily hihetetlen is, amelyik odavan a gyerekekért, családért.


És köszönjük szépen, nincsenek megélhetési gondjaink.

2020. szept. 11. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
94%
És a férfi felelőssége hol van?
2020. szept. 11. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
94%

Nem hiszem, hogy csak anyuka felelőssége ez. Közös.

Az nem apa, aki lelép és magára hagyja a nőt, hogy nevelje fel egyedül a gyerekeket. Nem férfi és nem apa. Lehet magyarázni sok mindennel, de nekem ez a határozott véleményem. A gyereket ketten vállalták, aki lelép (és most nem a válásra gondolok, nem kell együtt maradni, hanem a beleszrásra), az a szememben egy nulla.

2020. szept. 11. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
89%

Nem provokációból kérdezem, hanem érdekelne, hogy jól értelmezem-e a kérdést. Tehát szerinted egy nőnek annyi gyereket kellene vállalnia, amennyit egyedül el tud tartani?

2 gyereket vállaltunk a férjemmel, mert kettőnk fizetéséből ennyit tudunk eltartani biztonságban. Ha csak az én fizetésemre terveztünk volna, akkor sajnos egy gyerekünk sem lenne 😕 (Két diplomás pedagógus és egyetemi óraadó vagyok, mielőtt valaki azt mondaná, hogy eltartatom magam vagy hasonló. Egyszerűen alacsony a fizum, mint sok más embernek.)

2020. szept. 11. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
89%
Én nem látom a környezetemben olyan nagyon sokat, aki sorban szülne.
2020. szept. 11. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
89%
Az ilyen pasi nem hiszem hogy emiatt lép le, lelépne az egy mellől is, mert ő sem tervez. Közös döntés kellene, hogy legyen. Egyébként igazad van, már anyám is így gondolkodott, hogy egyet szül, mert egyet egyedül is fel tud nevelni, látta idejekorán, hogy apámra semmilyen szinten nem számíthat, sokat költ, nem foglalkozik a gyerekkel.
2020. szept. 11. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
92%
Közösen vállaltuk a gyerekeket.
2020. szept. 11. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 Derjaderja ***** válasza:
74%

6. Hát igen, ez alap lenne, hogy annyi gyereket vállaljon vki amennyit el tud tartani.

Meg is halhat az apuka, olyan is van.

2020. szept. 11. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!