Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha GYED-en vagyok itthon,...

Ha GYED-en vagyok itthon, akkor jogosult vagyok kedvezményesen valami tanfolyamot elvégezni, hogy képzettséget, szakmát szerezzek?

Figyelt kérdés
Hova fordulhatok? Jelenleg GYED-en vagyok itthon, szakmám nincs, de szeretnék valamit tanulni vagy képezni magam, hogy ha visszamegyek dolgozni, könnyebb legyen.
2010. aug. 6. 15:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Pont ezzel a témával kapcsolatban kutakodok, én is kíváncsi lennék a válaszokra!
2010. aug. 6. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
elvileg van szakmám, mivel szakközép iskolát végeztem....
2010. aug. 6. 15:29
 3/12 anonim ***** válasza:

Azért mert gyeden gyesen vagyunk nincs ingyenes képzés, kedvezményt is iskola válogatja.


OKJ képzéseket lehet nézni: [link]


keress rá a googliban, h okj képzések, ott tudsz mazsolázni, rengetek szakmában indítanak, 1-2éves képzés, és ha beleesel akár ingyenesen is részt vehetsz rajta.

2010. aug. 6. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nagyon jó szakmák vannak a www.efeb.hu weboldalon. Én ősztől ott csinálok netesen egy tanfolyamot például. Kismamáknak 25% kedvezmény van.
2010. aug. 6. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
A helyi munkanélküliben lehet megérdeklődni még, ott szoktak lenni GYED-en, GYES-en levő anyukáknak tanfolyamok.
2010. aug. 6. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én érettségizni szeretnék levelezőn vagy távoktatással...Egyszerűen nem lehet úgy rákeresni a neten,ahogy én szeretném,és nem tudom,kihez,hova lehet fordulni ilyenkor...
2010. aug. 6. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Szia4

Én nemrég érdeklődtem utána nálunk egy ilyen oktatási központnál. Nekem érettségim és mérlegképes könyvelőim van, és mivel az munkanélkülin keresztül lett rendezve, így jogosult vagyok "ingyenes" iskolára. Tandíjat nem kell fizetni, csak egy egyszeri beiratkozási díjat, 500 Ft-ot a diákigazolványért, és 18000 Ft 1/2 évente a képzési hozzájárulás. Ez szerintem még elviselhető.

2010. aug. 6. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi :) Tehát ha bemegyek a munkanélkülibe akkor ott tudnak segíteni. :)
2010. aug. 7. 08:03
 9/12 anonim ***** válasza:

Bocsi utolsó, hogy sikerült, pontosabban mikor összehozni az érettségi mérlegképes párost.

Én itt szívok felsőfokú végzettséggel, mert nem engedtek vizsgázni, csak ha meglesz a diplomám... Addig szívok, mint torkosborzi:S

2010. aug. 7. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
95-ben érettségiztem, 2000-2001-ben elkezdtem a mérlegképest vállalkozói szakon, a munkanélküli fizette teljes egészében.
2010. aug. 7. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!