Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nem érdemlem meg hogy szülő...

Nem érdemlem meg hogy szülő legyek!? És nem is akartam ez miatt.

Figyelt kérdés

Nagyon problémás kamasz/fiatal felnőtt voltam. Felelőtlen, nem törődöm, nekem senki ne mondja meg... Sajnos meg is lett az eredménye a felelőtlenségemnek, mert 19 éves koromtól 25 éves koromig 4 abortuszom volt. Most 29 vagyok, végre megtaláltam életem szerelmét, helyre állt az életem, jó munkahelyem, szép lakásom van, és a párom rátért a gyermekvállalásra. Az a baj hogy a fiatal kori problémáim miatt, én úgy gondolom hogy nem érdemlek meg egy gyermeket, és ez miatt nem is szeretnék szülni, mert tudom hogy az élet valahogy megfog büntetni mindenért. A kérdésem az lenne hogy mondjam el neki őszintén, és lesz ami lesz, lehet ez lesz a büntetésem hogy örökre elhagy amiért nem akarok szülni, vagy hazudjak neki inkább valamit, és majd mire megöregszem megbűnhődök mindenért!???

Tudom mit tettem, nem szeretnék miért nem adtad örökbe meg gyilkos hozzászólásokat, mert megkaptam már elégszer!



2020. szept. 20. 12:04
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
54%
Védekezni megtanultál már esetleg?
2020. szept. 20. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
72%

Ha ennyire gyűlölöd magad, talán nem ártana felkeresni egy szakembert.

Pusztán ennyi alapján nem hiszem hogy a kapcsolatoddal lenne a gond; van hogy az ember annyira nincs kibekulve önmagával, hogy alig találja a kiutat, erre pedig nem varázslatos gyógyír egy megértő társ sem. Ilyenkor pedig nem könnyű beszélni.

Az önostorozást magadban kell lerendezned, esetleg egy szakember segítségével.


Az abortusz pedig nem bűn. Sokkal inkább bűn megszülni egy gyereket úgy, hogy nem vágysz rá, vagy nem tudsz megfelelő családot nyújtani neki. Ráadásul szerinted a férfiak, akik teherbe ejtettek fiatalon éreznek ennyi bűntudatot mint te, amiért nem védekeztek és ilyen helyzetbe hoztak téged? Nem. A múlt az a múlt.

2020. szept. 20. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
33%
13as a kérdezőnek 4 abortusza volt mert gondolom tett magasról a védekezésre..ez már bűn. 4 ártatlan élet az ő hülyesége miatt
2020. szept. 20. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
45%

#14 Amit írtam egy kijelentés volt, nem pedig kérdés, vagy meghívás vitára.

Az embrió pedig nem ártatlan élet. Vidd innen a hülyeségeidet.

Kardoskodsz itt egy rakás sejt miatt, miközben talán még mélyebbre ásod egy tényleges, élő, érző ember önutálatát a semmiért.

2020. szept. 20. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:
A mai nap a hozzászólásokat olvasva rájöttem hogy csodálatos az emberiség. Megkönnyezve olvastam végig amiket írtatok, és mindent megbeszélek ma este a kedvesemmel. Köszönöm a tanácsokat, és a lelki támogatást. Azthiszem többet ért mindennél! Köszönöm mindenkinek, úgy érzem még a padlóról felkelhetek.
2020. szept. 20. 15:12
 16/27 anonim ***** válasza:
25%

14es te is csak egy rakás sejt vagy tudtad?


Kérdező ez az, mond el neki, hogy utána találhasson magának normális nőt, ő jobbat érdemel.

2020. szept. 20. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
51%

Inkább az a kérdés, hogy akarsz-e gyereket a mostani párodtól?

Szerintem egy nő ha tényleg gyereket akar, nem agyal se a régmúlton, se azon, hogy megérdemli-e.

2020. szept. 20. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:
16os válaszoló. A véleményem az hogy te többet fogsz bűnhődni az életben mint én, ezzel a stílussal! Természetesen megköszönöm a te válaszod is! Remélem soha semmit nem rontottál el az életben! És renélem önfeledten boldog vagy, mert ezt kívánom neked. :)
2020. szept. 20. 16:16
 19/27 A kérdező kommentje:

17es

Igen. Nála jobban nem szerettem még senkit. Ő a tökéletes ember az életemben!

2020. szept. 20. 16:16
 20/27 FoxtrotLidérc ***** válasza:
45%
16-os: Tégy egy nagy szívességet a világnak, és húzd le magad a wc-n. Nem mondhatod, hogy nem kezelünk a helyeden, kispajtás. :)))
2020. szept. 20. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!