Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Adnátok vacsoratippeket 2...

Adnátok vacsoratippeket 2 évesnek?

Figyelt kérdés

Már a hócipőm tele van komolyan.

Zöldséget nem eszi, szendvicset nem eszi, tojást úgy ahogy. Kenyeret, pékárut egyáltalán nem. Külön a sonkát, sajtot megeszegeti, de annyi. Virslit is csak magában. Egyedül főt ételből eszik rendesen. Nem lenne unalmas minden nap azt vacsizni, mint amit ebédel? Kezdek kifogyni az ötletekből. :(


2020. szept. 29. 22:07
 1/8 anonim ***** válasza:
Követem :)
2020. szept. 29. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
93%

Zabkása gyümölcsökkel, tejbegríz, tejberizs, polenta. (ezek főt kaja jellegűek,hátha...)

Átérzem a helyzeted. Hasonlóan pocsék rosszul eszik a lányom.

De amúgy meg, ha főtt kajából rendesen eszik (húst, zöldséget, stb), én nem aggódnék. Ha neki ahhoz van kedve akkor egyen főttet vacsorára.

2020. szept. 29. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
11%
vacsorára nem éppen főtt kaját szokás enni?
2020. szept. 29. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
85%
Én délután szoktam főzni, vacsira esszük frissen, másnap ebédre is marad. Így egyrészt nem egymás után eszik ugyanazt 2x, másrészt délelőtt is tudok velük érdemben foglalkozni.
2020. szept. 29. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
59%

Tejbegríz, tejberizs gyümölccsel, pudinggal, natúr joghurt gyümölccsel, gofri.

Ha elfogadja, add neki nyugodtan a főtt kaját.

2020. szept. 29. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
67%
Zabkása, smoothie, tésztát semmiből nem áll főzni neki akár minden este és ezer variációja van: sajtos-tejfölös, egyszerű paradicsomszószos, pestos, sima sajtos, mascarpones sonkás, állatka alakú, spagettit is lehet szúrni a virslibe és úgy megfőzni. Joghurt esetleg zabpehellyel, , mézzel, lekvárral. Tejberizs, tejbegriz. Nálunk amúgy mindig főtt étel van vacsira mert a férjemék családjánál ez a szokás és ezért így alakult itthon is, ezt csomagolom másnap ebédre is.
2020. szept. 29. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, azt nem írtam hogy az édeset nem szereti annyira. Mi rendeljük az ebédet, 1 adag elég kettőnknek, de akkor lehet rendelek neki egy kis adagot is, hogy maradjon vacsira.

Köszi a válaszokat. :)

2020. szept. 29. 22:48
 8/8 anonim ***** válasza:
En az aznapi ebedet adom neki vacsorara,megeszi nem utasitja el.
2020. szept. 30. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!