Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Meg fog tanulni járni benne?

Meg fog tanulni járni benne?

Figyelt kérdés
Stabilan jár már minden talajon. Vettünk neki egy bakancsot télire, de egyenlőre nem tud benne menni. Ha gyakoroljuk meg fogja tanulni? Vagy van valami trükk amivel segíthetem? Szerintem az okoz problémát, hogy ugye fogja a bokáját
2020. okt. 6. 13:10
 1/5 anonim ***** válasza:
88%
Mi semmiféle trükköt nem alkalmaztunk. Magától tanult meg mindegyik gyerekünk cipőben, papucsban, szandálban járni.
2020. okt. 6. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
87%
Persze. A lábfejénél fűzd szorosra, a bokájánál lazábbra, meg fogja szokni.
2020. okt. 6. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

A mérete, nem túl nagy? Hajlékony a talpa?

A jó cipő onnan ismerhető fel, hogy egyáltalán nem akadályozza a gyereket és ez a bakancsra is igaz.

Lányommal jártam úgy, hogy vettem egy aldis bakancsot, de egy lépést nem bírt tenni benne. Vettünk egy sokkal hajlékpnyabb superfitet (ugyanolyan magasszárút) és rögtön szaladt.

2020. okt. 6. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Valamelyest szoknia kell, így belefér egy pár alkalom bénázás, de mint írták, az a jó cipő, ami a bokát ugyan fogja, de a talpa hajlékony (szinte félbe tudod hajtani).
2020. okt. 6. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hajlik a talpa. A középen félbe tudom hajtani. Meglazítottam a bokájánál. Így már látványosan jobban megy neki. Felállni nem tudott 😂 Köszönöm szépen a tanácsokat
2020. okt. 6. 14:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!