Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hol tudnék elegáns, trendi,...

Hol tudnék elegáns, trendi, stílusos és művelt anyukákkal ismerkedni?

Figyelt kérdés
2020. okt. 11. 22:49
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
83%
Milyen célból?
2020. okt. 11. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Barátkozás
2020. okt. 11. 22:51
 3/18 anonim ***** válasza:
26%

Ez engem is érdekel!

Akár hova megyünk (játszótér, babás foglalkozás stb) minden anyuka a régi 40-50 évvel ezelőtti elavult gyereknevelési nézeteket hamgoztat, sajnos egyáltalán nem tájékozódnak a kutatásokról, bármilyen téren (pl táplálkozás, szoptatás, pszichológia)

Mi mindig egészséges nasit viszünk magunkkal, legtöbbször gyümölcs, víz, magam készített muffin stb, más gyerekeknél meg kóla, csoki, szerencsére kisfiam megérti, hogy mi olyat nem eszünk, nem is kér belőle. Igyekszem őt is úgy nevelni, hogy ne érezze kellemetlennek, hogy "nem állunk be a sorba" én is így voltam nevelve, soha nem voltam beteg, nincs semmilyen bajom.

2020. okt. 11. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
19%
Instagramon, Facebook csoportokban.
2020. okt. 11. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
84%

Barátsághoz miért kell a felsoroltaknak lenni? Elég felszínes barátság lesz az úgy.

Mégha azt írtad volna, hogy kedves, jólelkű, fiatalos gondolkodású, okos, bármi.


Na mindegy, nem az én életem. Sok sikert találni egy trendi barátot.

2020. okt. 11. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
79%

Gyanítom, ugyanott, ahol az eddigi elegáns, trendi, stílusos és művelt barátaidat és párodat megismerted. Ugyanez vonatkozik a 2-es válaszolóra: egyáltalán nem kötelező a pórnéppel vegyülni, mozogj ugyanazokban a körökben, amikben eddig, gondolom, a gyerek előtti barátaid megfeleltek az elképzeléseidnek, semmi nem indokolja, hogy újakat keress.

Bocs, hogy konkrétabbat nem tudok írni, nekem tökéletesen megfeleltek a játszótéri anyukák.

2020. okt. 12. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
11%
Hát nekem meg nem. Nagyon felhigult az anya társadalom sajnos, már bárki szülhet, aztán a hűvös időben meg egy vékony kis póló van a pici gyereken miközben folyik az orra meg köhög /hörög folyamatosan.
2020. okt. 12. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
79%

Az eddigi barátaid miért nem jók?

Felvetted a CSOK-ot egy újépítésű 50 milliós mediterrán házra(a férjed keres jól persze), és már különbnek hiszed magad az átlagnál?

2020. okt. 12. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
80%

Utoljára 5 évesen szereztem barátot a játszótéren, azóta nem próbálkoztam ott.

Megvan a magam baráti köre, és a gyerekeimnek is. Egy-két szülő kivételével csak felszínes a beszélgetésünk, és nem azért, mert nem elég elegánsak, vagy nem trendik, csak a barátság egész mást jelent számomra. A barátaim gyerekeivel ritkán találkozunk, egyrészt a távolság miatt, másrészt nem feltétlenül vannak el a gyerekeink is hosszú órákra úgy, mint mi.

2020. okt. 12. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
84%

Játszótéren ne keresd! - oda csak lecsúszott, proli anyukák viszik gyerekeiket, elegáns anyukáknak elegáns gyereke(i) nem koptatják közönséges játszótér csúszdáján elegáns ruhájukat, nem piszkítják kezüket a homokozóban.

Ha elegáns anyukákkal akarsz találkozni, akkor neves divatcégek üzleteibe (bocsánat, boutiqjaiba) járjál, ott biztosan találkozol igényeidnek megfelelő nőket, akiknek netán gyerekük is van.

2020. okt. 12. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!