Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Ti mekkora "ügyet" csináltok...

Ti mekkora "ügyet" csináltok a baba, gyerek öltöztetéséből? Mennyire figyeltek oda, hogy jó minőségű is legyen meg stílusos is, és persze mindez nem túl sok pénzből?

Figyelt kérdés
Ez onnan jutott eszembe, hogy lejártam a lábaimat, mire találtam a gyerkőceimnek téli cuccokat, overallt, bakancsot, sapkát, sálat... Vehettem volna az első üzletben is, de vagy a minőség, vagy a szín/szabásvonal, vagy az ára nem volt oké. Más is van így ezzel, hogy addig megy, amíg meg nem találja a tökéletes darabokat?
2013. dec. 11. 11:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
sajnos nem keresek annyit hogy 100 ezreket költsek a baba ruháira.persze rengeteg jó minőségűt kaptunk így nagyon nem kell vásárolni legalább egy éves koráig.az hogy mennyire stílusos vagy divatos csak annyiban érdekel hogy azokat adom rá amiket én is szívesen felvennék:) szal nem divatozunk itthon de ha lemegyünk sétálni vagy orvoshoz akkor nagyon aranyosan öltöztetem.
2013. dec. 11. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Én csak arra figyelek, hogy ízlésesen öltöztessem. Hogy olcsó, vagy drága ruhákból, az teljesen mindegy. Én nem megyek a tökéletes darabig, nem szeretek vásárolni, időm sincs rá nagyon. Az overálnál nagyon megszívtam, megvettem a legelső darabot amit megláttam, nagyon olcsó volt. Most vehetek egy másikat, mert nagyon kényelmetlen neki.
2013. dec. 11. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Szerencsére jó ruhákat örököltünk külföldről és ráadásul így nem is minden második gyerek ugyanolyanban jön szemben az utcán. (Nem márkásak, de ízléses darabok, nem csiricsárék.) Ha valamit mégis kell vennem, általában bababörzére megyek, a sok anyuka között akad mindig 1-2 aki hasonló stílusú mint én, és akkor az általa felkínált darabok között találok többet is ami tetszik. Így másik anyuka megoldotta helyettem a boltok caplatását, én csak szemezgetem a javát:)Kopottba, lyukasba soha nem öltöztetem, csak olyat veszek ami tökéletes állapotban van. Ajánlom neked is a bababörzét, ha szerencséd van találsz egy anyukát aki ugyanúgy öltöztet mint te és egy számmal nagyobb gyereke van:) Sokan telefonszámot is cserélnek és találkoznak félévente egy üzlet erejéig.
2013. dec. 11. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
38%

Nekem nincsenek ilyen gondjaim mivel nincs pénzem ruhákat se venni.

Azt adom a lányomra amit használtan kapok, vagy ha találok megfelelő méretet turkálóban.

2013. dec. 11. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! Egyébként a kérdés végén ott van az is, hogy nem túl sok pénzből... Meg még a magyarázatban is említettem. Az a vicc, hogy sokszor a turkáló sem olcsóbb, most ezt tapasztaltam. Örököltünk mi is rengeteg cuccot, de épp azon gondolkozom, hogy tudnám tovább adni olyan helyre, ahol tényleg nagy szükség van rá. Pl. egy overall esetében, méretben jó a középső gyerekemre, de nem találtam elég jónak az anyagát, vastagságát, ezért komoly 4000 forintért találtam a huszadik üzletben egy olyat, ami minden tekintetben tökéletes. Erre kaptam meg némelyektől, hogy túlzás. De ahogy írta egyikőtök, olyat adok rájuk, amit magam is szívesen hordanék.

A bababörze nagyon jó ötlet, köszönöm szépen! Sose jutottam még el, pedig biztos hasznos lenne :).

2013. dec. 11. 14:18
 6/14 anonim ***** válasza:
Én igyekszem mindig akciósan vásárolni,pl.sok ruhánk tescos,nekem bejönnek ezek az ff cuccok,de mindig csak akkor veszem meg ha le van árazva,és sokszor tényleg olcsóbb,mint a kínai.Vagy vannak a cosmos üzletek,ott nagyon sokszor találok jó minőségű ruhákat szuper áron.Pl.tegnap vettem ott hosszú ujjú felsőt 695 ft-ért,egy pihe puha vastag nadrágot 1200ért,és azt a jó meleg szőrmés kesztyűt 100 ft-ért.Szóval oda mindig benézek,ha gyerek ruhát akarok venni,és igen én sem vagyok milliomos,de szeretem a csinosan,kényelmesen öltöztetni a gyerekem.
2013. dec. 11. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Én itt ahol élek felfedeztem egy iszonyú jó használt ruhás boltot, olyan ami ládákban van a sok ruha és neked kell kibányászni. Hihetetlen olcsó, sokszor 2-3 ezer forintért egy zsák ruhát veszek. És iszonyú jóóók! Újak, újszerűek és nagyon divatosak is, mostmár ott tartok, hogy a fiamnak és a lányomnak is megveszem az 1-2 évvel nagyobb ruhákat is mert úgyis belenőnek, és annyi pénzért sajnálom otthagyni. Eszméletlen cuccokat találok! Az egy kincsesbánya:)
2013. dec. 11. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Én általába a tescoba, takkoba és a c&a-ba mindig találok, így nm kell sokat keresgélni :)
2013. dec. 11. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
68%

Szia..ezt a kérdést én írtam ki


http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babaru..


pár válasz van a kérdésedre:)


Én kiélem magam a gyerekem öltöztetésében,imádom,hogy mindenhol megdicsérik,megfordulnak utána,hogy milyen csinos...igyekszem naprakész lenni a gyerekruha trendekből..és persze az ő személyiségének megfelelő ,darabokat hordja.Nem az a nagyon rózsaszínű,habos-fodros,

stílusú.

A szinekkel is úgy vagyok,hogy van egy-két kedvenc és azok árnyalatai ,szinte csak olyanokat adok rá.

Nagyon szeretem öltöztetni na..:)


Jah,ezeket szinte mindet fillérekeért vadásztam össze:))

Meg nem mondaná senki,hogy másodkézből valók:)

2013. dec. 11. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Én az ár vagy tetszés miatt szoktam több boltba is bemeni ,síruházatát a fiamnak 2 lidlt jártam le mire a méretétt megtaláltam mert az árát már tudtam és megfelelt,szine is tetszett,farmert meg ár és a szerint választok hogy állithato dereku legyen ,illetve szine tetszen .bakancsot ár szerint és szin szerint választok,sapka ugyan ez .
2013. dec. 11. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!