Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Én várok el túl sokat, vagy...

Én várok el túl sokat, vagy egy anya tényleg nem teheti meg ezt? (kifejtem)

Figyelt kérdés

A legjobb barátnőmmel pelenkás korunk óta jóban vagyunk, lényegében amióta az eszemet tudom, ő a legjobb barátnőm. Tehát ez nem egy ilyen felületes egyetemi/munkahelyi ismeretség.

2 éve lett egy új kapcsolata, és akkor teljesen kicserélődött. Megszűnt neki minden, és mindenki, csak a barátja létezett. Vele ment mindenhová, folyamatosan együtt voltak. Ez még a párkapcsolat elején valahol természetes is, de ez később sem változott. Így szép lassan velem is megromlott a kapcsolata, mert zavart, hogy bármikor írtam, hívtam, ő sosem ért rá, vagy szimplán nem válaszolt napokig (miközben ő pont az az ember, akihez a telefon hozzá van nőve). Ha programot akartam, akkor csak úgy volt hajlandó jönni, ha ott volt a barátja is. Akkor meg rögtön olyan volt, mintha az ő randijukra pofátlankodtam volna oda és végig a sráccal foglalkozott. Pár ilyen alkalom után ebből elegem lett, aztán még kiderült, hogy a lánybúcsúmra is vinni akarta a barátját. Ott az történt, hogy a barátnőim szerveztek nekem velük közösen egy tengerpartozós utat és a párom mondta, hogy ő kifizeti nekünk a szállodában a szobák helyett az egyik lakosztályt. Erre a fent említett barátnőm elkezdett akadékoskodni, hogy ő hozná a barátját is és nekik fizessen akkor egy külön szobát inkább... És mondta a párom, hogy ne haragudjon, de ez egy lánybúcsú, és nem fog nekik kifizetni egy privát nyaralást, mert tudta ő is, hogy akkor ők ketten lesznek folyamatosan.

Ez tavaly volt, utána nem is beszéltünk sokáig, mert mint írtam, ezt a viselkedést meguntam. Közben nekik lett egy babájuk, aki most 5 hónapos.


Kétszer látogattam meg őket, mindkétszer úgy őrizte a barátja őt is, meg a gyereket is, mintha valami baltás gyilkos lennék. Nagyon kínos volt az egész. Aztán most ősszel kérdeztem, hogy nem-e találkozunk KETTEN, menjünk el sütizni, vagy vacsorázni egyet. Hát hogy ő nem nagyon ér rá, mert sok a dolga (nem dolgozik, otthon van). És hogy a párja sem örülne, ha ő éjszakába nyúlóan eljárkálna... Semmi éjszakába nyúlásról nem volt szó, maximum 8-ra haza is ért volna. De a sütizéssel pláne nem értem, mi a gond, ott mi rossz történhetne.


Szerintetek én akarok sokat azzal, hogy szánjon rám pár órát úgy, hogy közben a barátja nem hallgatja a szót mellettünk, vagy éppen nem egymást falják, miközben beszélek?

Azért írtam ebbe a kategóriába, mert leginkább kisbabás/kisgyerekes anyukák válasza érdekelne, hogy ők hogy látják, mennyire nagy kérés ez a részemről.


2020. okt. 13. 17:02
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
92%

Már baba előtt is hanyagolta, nem az a fő gond, hogy baba mellől kell elmenni valahova!

Szerintem eleget probalkoztal, én elengedném a lányt... Neki nem lesz senki ,akire számíthat (ha gubanc lesz a fiúval, akkor sem), de te az írásod alapján megbízható és jó barát vagy, akad majd egy ilyen neked:)

2020. okt. 13. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
10%
Menj oda, es vigyetek le a babat setalni, a parja meg dolgozzon.
2020. okt. 13. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
0%

Ne gondolja bárki is h ennek bántalmazás áll a hátterében.. mi pontosan ilyenek voltunk csak már több éve vagyunk együtt és gyerek is született de mi úgy találkoztunk h a barátnőm párja és az én párom(már férjem) is ott volt. Külön én se mentem de a barátnőm volt h jött, bár mi akkor nem nyaltuk faltuk egymást. Amióta megszületett a gyermekünk és kicsi volt azóta többször jöttek ők amikor szabadnaposak voltak És a férjem dolgozott .

Kérdező: De szerintem is várd meg míg keres. Vagy akkor menj amikor a párja dolgozik és menj hozzá de ne túl sok időre mert pl én se szeretem ha valakinek meg kell mondani vagy utalni kell ra h már menjen haza.

2020. okt. 13. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
0%

Előző vagyok.

Sosem bántott/bántalmazott a férjem.


És mi is mindenhova együtt mentünk mindenkinek fura volt de őt mindenki szerette aki meg nem azzal nem is találkoztunk. (Bár ő 1 barátnőm, szinten nem ismerte őt csak kívülről és úgy nem szimpatizált vele) Még az én családom se értette meg sohasem h miért nem megyek el anyàmmal külön sutitzni. Mi amíg meg nem született a törpénk addig 4 éve 0-24 be. Együtt dolgozunk és mindent együtt. Az ő családja ezen sosem akadt fenn.

2020. okt. 13. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

Itt nem a baba meg az anyuka lét a kérdés, hiszen már előtt sem akart veled programot csinálni. Szimlpán vannak ilyen emberek, akik nem tudnak kibújni egymás seggéből, ez van. Emellett látszik, hogy szeretne ő veled találkozni, mert magukhoz meg áthív. De nyugodtan megmondhatod, megírhatod neki, hogy te néha az utánfutója nélkül is szeretnél vele találkozni, és ha ez nem megy, akkor kár is a jövőben erőltetni ezt a barátságot. Az ilyen emberek mellől előbb-utóbb úgyis mindenki kikopik, és sem barátkoznék ilyen emberrel, aki önállóan nem képes létezni.


https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__szere..


A barátnőd is valami ilyesmi lehet mint itt a kérdező.

2020. okt. 14. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!