Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 8-9 hónapos vagy idősebb...

8-9 hónapos vagy idősebb babák fehér ruháit mivel mossátok, hogy fehér is legyen?

Figyelt kérdés

Elsősorban azoktól kérdem, akiknél hasonló a helyzet, mint nálunk. Sajnos nálunk konstans óriási a por, mert az utca nincs leaszfaltozva (még) és a kertben se csináltuk meg a járdát. (Építkezünk éppen, a kert még nem került porondra).

A gyerek kúszik. Ettől a fehér ruhái úgy néznek ki estére, mintha kb homokozott volna.

Azt ne tanacsoljatok, hogy többet takarítsak, mert a robotporszivo minden nap megy és rendszeresen fel is mosunk, viszont van két kutyánk is, akiknek ugyan mossuk a talpát. ahogy jönnek be, de a szőrükön ők is behordják a port, mióta ilyen szenny idő van.

Szóval jelenleg 60 fokon mosok persil kapszula plusz Sanytol fehér mosóadalék. De ettől függetlenül a fehér ruhák nem igazán fehérek. Nem egyértelműen koszosak mosás után, de olyan mintha nem szedné ki a koszt teljesen.

Ti mivel mostok, mi vált be, amivel a fehér ruhákból kijön az ilyen jellegű teljes hasat, alkart ellepő poros kosz?


2020. okt. 23. 11:02
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem izgat, hogy kijön-e, három fehér bodyja van, ha elmegyünk mást adok rá.
2020. okt. 23. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem veszek fehéret. 3 gyerekkel nem szivatom magam hófeher dolgokkal.
2020. okt. 23. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
2 lehet ez lesz a megoldás 😅 nekünk se fehérek csak fehér alapon mintás. Rutintalan első gyerekes vagyok...
2020. okt. 23. 11:28
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ó, akkor értem! Az elsővel én mindent vasaltam is. Ma már azt sem tudom, merre van a készülék. :D majd belejössz!
2020. okt. 23. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Mosószóda+folttisztító só.
2020. okt. 23. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!