Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit jelenthet az, ha valaki...

Mit jelenthet az, ha valaki azt mondja, hogy a mai gyerekek nagy része alkalatlan arra, hogy egy esküvőre elvigyék a szülei? Ennyire sok a viselkedészavaros gyerek?

Figyelt kérdés
2020. okt. 25. 13:04
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
74%
Így van, a 10.-el egyet értek.
2020. okt. 25. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
0%

Higyjétek el! A 7 éves csendben végigülte a 1.5 órás templomi ceremóniát. A pap megdicsérte a végén! Az első sorban ült.


A piciket közben persze kivittük. De az egész esküvő bababarát volt.

A vacsikor is külön asztal volt a gyerekeknek játékokkal!

2020. okt. 25. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
93%
Egy 7 éves már nyiován végig tudja ülni, de minek?
2020. okt. 25. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
52%

Frankón nem értem én ezt. Mikor a mi esküvőnk volt, 3-13 év között voltak sógornőm gyerekei, és isteni cukik voltak mind.

Most nekik jönnek sorban a lagzijaik, mindre mentünk a 3 gyerekkel, 3 éves volt a legkisebb az elsőnél, nagyon várták őket az unokatesóik (az ifjú pár egyik tagja ugyebár), és bár volt, hogy a 3 évesem az ellenkező irányba szaladt a gyűrűpárnával, de ezen már ott helyben is csak szétröhögte a fejét a menyasszony, nem sápítozott, hogy tönkretettük élete nagy napját.

Miért ennyire intoleránsak az emberek manapság...?

2020. okt. 25. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
78%

Azért utolsó, mert igazából nem sok embernek van türelme a gyerekekhez. Legtöbbször rá van tolva az anyára, ő tartson ki bármi áron, de azért családi eseményekre ne nagyon vigye el. Ez az elvárás sajnos.


De nálunk szerencsére nem így volt,mint leírtam.

2020. okt. 25. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
66%
14 ember függő. A mi esküvőnkön is voltak gyerekek. Senkit se zavartak. En nem vinnem a sajatomat, mert mint írtam, esküvőre en magam is szórakozni szeretnek menni.
2020. okt. 25. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 Derjaderja ***** válasza:
49%
Én is olyan közegből jövök, ahol a gyerek öröm, nekünk nem volt esküvőnk, de az unokatesók esküvőinek mind része voltak a vendegek gyerekei. Valahogy ők mégis a jövő, hogy folytatódik a család.
2020. okt. 25. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%

Tesómmal minket azért nem vittek sosem, mert nem igazán hívtak minket. Illetve, ha a pár jelezte, hogy minket is szívesen látnak, mert tudták, hogy tudunk viselkedni, azért maradtunk otthon, mert nem lett volna korunkbeli társaság.

A legelső esküvőn, ahol családosan voltunk, ott a legkisebb közülünk már 10 éves múlt (ha jól emlékszem)


Véleményem szerint kisebb gyerekeknek unalmas szokott lenni egy evküvő

2020. nov. 7. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%

Én igazából nem is értem, miért visz valaki kisebb gyerekeket esküvőre. Nem lehet mellettük semmit csinálni, nyugodtan inni vagy táncolni, mert mindig oda kell figyelni a gyerekekre. Én nem fogom vinni a sajájaimat 7-8 èves kor alatt, mert nem akarok éjfélkor lelépno egy esküvőről.


Szerintem belefér, hogy időnként gyerekek nélkül szórakozzanak a szülők.


Mellesleg, az én esküvőmön is voltak kisgyerekek anno. Szerencsére nem zavartak meg semmit, aranyosak voltak, de az például zavaró volt, hogy a kislányok le sem akartak szállni róla. Cuki, hogy velem akartak táncolni folyton, csak ugye rajtuk kívül volt ott még X számú vendég.

2020. nov. 7. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!