Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen vitamint adsz 5-7...

Milyen vitamint adsz 5-7 évesednek?

Figyelt kérdés

2020. nov. 3. 14:06
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
26%
Semmilyent.Soha nem adtam egyiknek sem.! gyerek van.Megfelelően esznek mindent,hús,zöldség,gyümölcs...
2020. nov. 3. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
27%
4 gyerek van Lemaradt a 4:)
2020. nov. 3. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
22%
Én sem vitamint adok, hanem normális ételeket.
2020. nov. 3. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
76%
Mivel az én gyerekem válogatós így egyedül az almát és banánt eszi meg a gyümölcsök közül. Zöldségben meg csak az ubit. Béres cseppet és c vitamint kap. Jöhet a lepontozás ! 😂
2020. nov. 3. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
57%
És 6 éves , ez lemaradt 😀
2020. nov. 3. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
71%
8 éves ugyan, de évek óta C és D vitamint kap.
2020. nov. 3. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
58%

Morepa es mordha(halolaj) d vitamint(gal), korábban c vitamint, magnéziumot, cinket, multivitamint, marslakócskákat, béres cseppet, gyerek pezsgőtablettás válogatást.


Adnám én a normális ételeket, ha megenné.. Halat havonta egyszer eszik kb, halrudacska vagy tonhalas szendvics formában, azt is úgy kell leharcolni vele, szerintem az nagyon kevés, ezért most erre álltam rá. Paprikából egyet megeszik naponta, teában van citrom, saláta magában az egyik kedvence, a c vitamint ezért nem adom. Magnéziumot azért nem, mert minden étkezése hús, biztosan eleget vesz magához.

2020. nov. 3. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
20%

Zöldségeket meg gyümölcsöket, nyersen is meg fötten is.

Másra semmi szükség sincs!

2020. nov. 3. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
67%
6 és 10 évesek. C- és D- vitamint szoktam, előbbit csak ha meg vannak fázva, utóbbit csak télen, ha már sötét van reggel-este, és olyan évente 3 hónapig ősztől tavaszig meg valami multivitamint, most épp Jutavit. Ha elfogy egy dobozzal, tartunk egy kis szünetet és utána másféle jön. Halolajat is próbáltam párszor, jó drága volt, de nagyon utálták bármilyen formában :)
2020. nov. 3. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
80%

5 éves, marslakócskák immuner, illetve jutavit C vitamin és béres D vitamin 2-3 naponta.

Ezen kívűl eszik normálisan, de ételből nem hasznosul 100%-osan a vitamin, pl 1 kg narancsot meg kéne enni ahhoz a c vitamin mennyiséghez.

2020. nov. 3. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!