Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogyan kerülhetjük el a...

Hogyan kerülhetjük el a "kínos pillanatokat"?

Figyelt kérdés

Nemrég született egy kisfiam és felvetődött bennem az a kérdés, hogy hogyan tudnánk a párommal elkerülni a későbbiekben, a kínos pillanatokat, amikor szerelmeskedünk?

Egyébként ti a kicsik születése után, hányszor szakítotok időt egymásra?

"Egy aggódó anyuka"


2010. aug. 9. 21:12
 1/9 anonim ***** válasza:
alvás idő alatt ki lehet használni az időt, akkor biztos nem nyit rátok.
2010. aug. 9. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mi a szülés után sokkal többet voltunk együtt, mint előtte bármikor, nagyon élveztük, de most, hogy a kisfiam már 18 hós,annyira kikészít, hogy örülünk ha egy héten 3* együtt lehetünk.Ha este fáradtak vagytok, néha ki lehet használni a délutáni alvás időt is.
2010. aug. 9. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
először is köszönöm a válaszokat!de ha a gyerekek nagyobbak lesznek, és tovább is fent maradnak, már nem én altatom el, akkor mi a helyzet?
2010. aug. 9. 21:25
 4/9 anonim ***** válasza:
beárod az ajtót. egyébként meg majd hozza az élet nem? ezen nem kell aggodni mindenki megoldja valahogy....:-)
2010. aug. 9. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Hát ez még jó sokára lesz :)

Emlékszem gimis voltam, amikor rendszeresen hallottam anyukámékat szexelni... Nem zavart, nem is érdekelt.

Kár, hogy utána elváltak.

De valóban, az ajtót be lehet csukni :)

2010. aug. 9. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

ha már olyan nagyok lesznek, hogy később fekszenek, mint ti, akkor már biztosan rendszeresen fognak kirándulni járni, akkor meg tiétek az egész ház:)

Az én fiam 6 hónapos, még nem sok vizet zavar a drága

2010. aug. 9. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
elvileg,hogyha rátok nyit, akkor nevetni kell az egészen :) jó, ha ő is igy fogja fel a dolgokat, és nem rossz dologként :)
2010. aug. 9. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Amíg baba,hát addig még ha mellettetek alszik is együtt lehet lenni.:)

Ha már esetleg felébredne,vagy nem fértek el tőle,akkor arra az időre el lehet tenni egy másik ágyba.:)

Ha meg már 2-3 esetleg több éves akkor lesz saját szobája,valamint napi fix lefekvési idő,amit úgy állapítasz meg,hogy legyen magánéletetek és időtök apával egymásra.

És hogy milyen gyakoriak nálunk az együttlétek?Szülés után sajna ritkán voltunk együtt.Sok tejem volt,zavart,hogy folyik közben,utána lehetett ágyat húzni.Kicsit macerás volt.Most 10 év házasság,8,és 3 éves gyermek mellett heti 1-2.

2010. aug. 10. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

mi gyakran vagyunk együtt, hetente legalább 3-4 alkalommal.

mivel a baba velünk alszik, mi megyünk máshová. esetleg, ha véletlenül a kiságyban alszik, az már maga a mámor:)

később? nem tudom, majd hozza az élet, de amikor én kicsi voltam, nálunk az volt a szabály, hogy kopogtunk az ajtón, nem berontottunk. éjjel is! sőt, amikor már 6-8 éves lettem és egyedül is elvoltam a szobámban, a szüleim is kopogtak nálam. nekünk így volt természetes.

2010. aug. 10. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!