Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Teljesen elhasználódott az...

Teljesen elhasználódott az etetőszék huzatja. Fogadjuk el ajándékba ha kapunk egy újat vagy vegyünk új huzatot (ha találok vmi hasonló márkát)?

Figyelt kérdés

Ajándékba kaptunk az első fiam születésekor egy lorelli multifunkcionális etetőszéket aminek a huzata teljesen kidobható mert alul megtört az anyag és teljesen szétjött. Plusz fehér színű és hiába takarítottam azért a bő 2,5 év alatt amennyit használtuk látszik rajta. Tesómék karácsonyra vennének vmi ajándékot és ők mondták hogy ez jó lenne (keresztszülei a lányomnak) mivel a neten plusz huzatot ilyen márkát nem találtam, csak olyat ami ugyanekkora de máshogy van kihagyva a hely az öveknek.

A férjem leoltott hogy minek az új jó ez a régi is. Tényleg nem találtam ilyen típusú huzatot.

Szerintetek?


2020. nov. 13. 00:11
 1/7 anonim ***** válasza:
78%
2,5 éves gyereknek minek az etetőszék? Nekem kifejezetten kisnövésű (10-15 centivel átlag alatt) gyerekeim vannak, de 2 éves koruktól már bőven a nagy asztalnál ettek, rendes székről. Felesleges a huzat és az új szék is.
2020. nov. 13. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
74%
2.5 éves gyereket én se tennék már etetőszékbe, ennél fogva felesleges új húzat.
2020. nov. 13. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én úgy értelmezem, hogy nem a 2,5 éves kisfiú használná még, hanem a kislány használná a báttya etetőszékét.? Ha így van, ahogy gondolom, akkor én elfogadnám az újat, mert gondolom a kicsi is sokáig használná, a kopott az még tovább szakadna az újabb évek alatt.
2020. nov. 13. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen a kistesó használná. Nem a nagy.
2020. nov. 13. 07:31
 5/7 anonim ***** válasza:
Én elfogadnám.
2020. nov. 13. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én elfogadnám az újat ha tesodnak kellene nem a nagyobbnak.
2020. nov. 13. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
64%

Pető Helgát keresd a neten, vagy facebookon. Sokféle minta közzül tudsz választani, amiből pont olyan és akkora huzatot csinál mint amilyen etetőszéketek van. Én most csináltattam nála és nagyon meg vagyok vele elégedve. Szinte minden etetőszékhez van szabásmintája, nekem azt mondta. 1 hét alatt megcsinálta, postával együtt egy 10est fizettem.

Egyébként az én fiam másfél éves, és pont tegnap rendeltem neki egy kis asztalt kis székkel. Ennél tud enni, rajzolni, akár játszani. Már az etetőszékben nem marad meg. Folyton mászna ki, én meg attól félek, hogy kiesik.

2020. nov. 13. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!