Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Asztalra akasztható etetőszék...

Asztalra akasztható etetőszék elég stabil?

Figyelt kérdés
2020. nov. 14. 15:22
 1/6 anonim ***** válasza:
52%

Egy barátnőm, ilyet használ, pici lakás miatt.

Helytakarékos, biztonságos szerinte.


Nekem, a hajamszála égnek áll minden egyes alkalommal, amikor látom, hogy benne ül a gyerek.


Én, nem tartom olyan biztonságosnak, meg stabilnak sem.


De, sokan használják.

2020. nov. 14. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
25%
Persze. Azzal biztos nem borul fel.
2020. nov. 14. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
61%

AZ unokahúgom így törte el a lábát, kézzel megtámaszkodott az asztalon és felnyomta magát - a szék meg leakadt és a gyerekkel együtt a padlóra esett, a szék széle törte el a lábát.


Mivel csak oda van akasztva és csak a gyerek súlya tartja, ezért semmiképpen nem stabil és nem is biztonságos.

2020. nov. 14. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem biztonságos egyáltalán .
2020. nov. 14. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én nem ismerem de mi olyan etetőszéket használtunk, aminek a tálcája levehető, a szék magassága állítható és asztalhoz toltuk. Így se foglalt sok helyet.


Később meg emlékszem volt a székre rögzíthető szintén biztonsági öves székmagasító is.

2020. nov. 14. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
42%

Én ilyet használtam a gyerekeimmel, és soha nem volt vele semmi gond, sőt soha eszembe sem jutott, hogy balesetveszélyes lehet. Szerintem teljsen stabil volt.

Tesómnak adtam oda, mikor nálunk kinőtték a fiúk, és nála is 2 gyerek használta még.

Egyetlen egyszer sem volt soha semmi gáz szitu vele.

2020. nov. 15. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!