Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Akik szültek és nagyon megeres...

Akik szültek és nagyon megereszkedett a hasuk mit tudtak vele csinálni? Nagyon elvagyok keseredve 6-hónapja szültem (vagyis császároztak) és nagyon csunya lett a hasam

Figyelt kérdés
2010. aug. 10. 17:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Lehet fogyókúrázni, nekem elég volt. Ha nem megy akkor plasztikai műtét.
2010. aug. 10. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nekem is császárom lesz és már előre félek, hogy fogok utána kinézni, soha nem volt lapos hasam, a várandósság alatt fel is szedtem... ráadásul utána okosan kell hasizmozni is, már aki képes rá. Műtétre nekem biztos, hogy nem lesz pénzem, úgyhogy kíváncsian olvasom, kinek hogy sikerült helyrehoznia. Gondolom a megnyúlt bőrön a feszesítő krémek és a diéta sem sokat segít.
2010. aug. 10. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

[link]

[link]


ezeket használom, bevált:)

2010. aug. 10. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én majdnem három éve szültem, hiába fogytam le, a bőröm kinyúlt és nem ment vissza. Irgalmatlan csúnya a hasam (bár mások annyira nem látják vészesnek, de mindenki elismeri, hogy lóg). Ezen csak a plasztikai sebész tud segíteni, csak hát az meg nagyon drága.
2010. aug. 10. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
41%
Nekem 1 gyerek után szerencsére nagyon szép a hasam, semmi csík, semmi megereszkedés, pedig se terhesség alatt, se utána nem csináltam semmit vele. 23 kilót híztam a terhesség alatt, most 8 kilóval vagyok kevesebb, mint az elején, és olyan mint régen. Lassan fogytam vissza, és tornázok mellette. De szerintem ez főleg bőrtípus kérdése.
2010. aug. 10. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Neharagudj utolsó azokat kerdeztem akiknek megereszkedett nem akinek nem.

Nem kell itt dicsekedni hogy neked nem nem erre voltam kiváncsi.

2010. aug. 11. 07:55
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem is nagy maradt a hasam, most 20 hónapja császároztak.

Viszont annyi vigasztalót tudok írni, hogy most már sokkal szebb, ha ruhában vagyok már teljesen normálisnak tűnik , de én tudom, hogy bőven van még rajta.

Most azt találtam ki, hogy a hosszú hasizmok nem tudnak rendesen fejlődni, lehet, h azt vágták át, nem tudom, ezért sima felüléseket kezdtem el csinálni.

Ja és szoptatok is még, talán ah abbahagynám, lemenne jobban :)

Szóval összesítés: már sokkal szebb, mint 6 hónaposan volt, remélem hogy még szebb is lesz. Kitartás!

2012. jan. 3. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!