Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Gyermeketek mennyi idős...

Gyermeketek mennyi idős koráig használtatok babakocsit?

Figyelt kérdés
2020. nov. 16. 14:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
64%
2
2020. nov. 16. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
54%
1 éves korába tettük el. Májusi gyerek. Nyáron a nyaralásra még elővettük, hogy éjszaka eltudjunk menni sétálni amíg ő alszik.
2020. nov. 16. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
68%

1 éves kora után csomagoltuk el.

Amint megtanult járni, nem volt hajlandó megülni a babakocsiban,ha elfáradt és beletettük, akkor addig üvöltött, ameddig ki nem vettük.

Sokszor eszembe jut, hogy mennyivel könnyebb lenne még babakocsizni (2 éves)

2020. nov. 16. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
65%
Sokaig, 3,5 eves koraig, bar akkor mar szulokaros tricikli formajaban, amikor epp nem biciklivel mentem erte, mert messze van az ovink, es nincs tomegkozlekedes, en pedig nem vezetek autot, az ovinak pedig 2-kor vege (kulfold), igy pont kb. alvasidoben mentem erte. Probaltam setat, futobiciklit, majd biciklit, mert oszinten szolva egyaltalan nem akartam babakocsit hasznalni onnantol, hogy megtanult onalloan menni, de faradt volt, mikor beszelt, panaszkodott is. Sajnos naluk az oviban mar alvas sincs. Kozben a testvere is megfogant, egyszerubb volt igy. A tricikli jo volt, mert tudta tekerni, de a szulokar miatt meg tudtam fogni, ha kellett.
2020. nov. 16. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
53%

Hát ez fura, hogy 1 évesen már nem is kell. Nekünk még a 3 éves is simán aludt benne a kistesójàval együtt (testvér kocsi).

De alvason kívül persze 2 év után nem igazán.

2020. nov. 16. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
63%
Másfél éves korig.
2020. nov. 16. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
63%

Most adtam el, 15 hós a lányom.


Ő már egy féléve legalább nem aludt benne, így 1 éves szülinapra kapott triciklit, azzal megyünk sétálni.


Járni még nem jár.

2020. nov. 16. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
87%

A nagyot a 3 éves státuszra vittem utoljára benne. Két átszállással mentünk a város egyik végéből a másika, ráadásul terhes voltam, nagyon jól jött.

Igazából utána is okosabb lett volna használni, mert jártam úgy, hogy a karomban a gyerekkel estem majdnem nagyot, miután gyógytornáról hazafele elaludt a buszon és annyira fáradt volt, hogy nem sikerült felébreszteni.

A kicsi 1,5 éves és nincs napi használatban a kocsi, de még jó sokáig megtartom.

2020. nov. 16. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
38%
Mindkét gyerekkel 2 éves koráig.
2020. nov. 16. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
21%

Nem tudom mennyire lesz számodra hasznos a válaszom, mert én hordozok, nem igazán szerettem sose a babakocsit, de funkcióját tekintve azért válaszolok. :)


2 éves múlt a kisfiam, mostanság kezdtük rövidebb utakra elhagyni a hordozást, kicsit hosszabb utakra viszünk kismotort, de azt elképzelhetetlennek tartom, hogy mondjuk egy két órás úthoz ne vigyük a hordozót, nincs benne végig az úton, de jó hogy ott van, ha elfárad szól, hogy vegyem fel. A szülőkaros tricikli nekem is szimpatikus, talán fél év múlva beszerzünk egyet, de én egyelőre azt látom, hogy igényli még a hordozást.

2020. nov. 17. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!