Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Babavárót felvéve otp-nél...

Babavárót felvéve otp-nél születés utáni nyomtatvány?

Figyelt kérdés
A hölgy azt mondta telefonban, hogy születés utáni 60. nap előtt az otp.hu-ról letöltött nyomtatvány kitöltésével igazolni kell a baba megszületését. Hát én semmi ilyet nem találok. Valaki? Segítség!!! :)

2020. nov. 18. 19:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekünk azt mondták, hogy a születési anyakönyvi kivonatot kell bemutatni 5 éven belül, de ha elfelejtenénk ők úgyis rákérdeznek.
2020. nov. 18. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nekem meg azt mondta, hogy a születési anyakönyvi kivonatot vigyem, az adószámot, lakcímkártyáját és mindkettőnk személyes okmányait, ezen felül az otp.hu-ról töltsem le a nyomtatványt, töltsem ki és gyorsan megleszünk, vagy küldjek be valakit és nyomtat egyet, de nem akarok 50szer odafutni, gondoltam tudja valaki mit kérnek ...
2020. nov. 18. 19:33
 3/5 anonim ***** válasza:
Hmmm...ezek szerint ebben is ezt meg azt mondanak. Anno a felvételkor is mást mondott a fiók és mást a központi info tel.központos. :(
2020. nov. 18. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Van egy nyomtatvány, kézzel kell kitölteni. Agybaj, kb hat oldal, és egy rakás olyan adatot kell beírni, amit már úgyis tudnak. Én bementem az otpbe, ott adtak. Menj be nyugodtan ha nem találod, helyben is kitöltheted.
2020. nov. 18. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ja, és a férjed is kell hozzá, neki is alá kell írnia, egyedül nem tudod sajna intézni. Fél órás családi program.
2020. nov. 18. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!