Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Gyermekdal kottákat keresek!...

Gyermekdal kottákat keresek! Linkelnétek nekem gyermekdal kottákat tartalmazó weboldalakat? Könyv formában is érdekelne a dolog!

Figyelt kérdés

Az alapművek (pl. Cini-cini muzsika, Furulyaiskola, Kodály:A magyar népzene... stb.) megvannak, főleg olyasmik érdekelnének mint pl. Gryllus-, Halász Judit-, Kaláka-, 100 Folk Celsius dalok. Én keresgéltem már, de nem találok... csak megvehető kottákat találok mindenfelé :-(

Annyira profi meg nem vagyok, hogy hallás után elfurulyázzam a dalokat a lányomnak ;-)

Olyan variációnak is nagyon örülnék, ha scan-nelt verzióban letölthető oldalakat ajánlanátok!

...vagy a Cini-cini muzsikához hasonló "modernebb" gyermekdalokat tartalmazó kiadvány címével is sokat segítenétek!


Segítségetek előre is köszönöm!!! :-)


2010. aug. 11. 12:16
 1/4 anonim ***** válasza:

Nézd meg a Csalamádé könyvsorozatot. Ebben mindenféle dalok vannak. Ez mondjuk gitárosoknak készült,de lehet hogy neked is bevállna:)www.freeweb.hu/musztydoba/csalamad.html

Ha pesti vagy akkor fel veheted telefonon a kapcsolatot velük,még olcsóbb mint a Libriben.(Fele annyi)

Még dedikálták is nekünk.

2010. aug. 11. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Azt hiszem legtobbje nepdalok, de hatha talalsz itt megfelelot. ha nem, vedd fel a kapcsolatot az oldal irojaval.

2010. aug. 11. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

[link]

Itt is van par kotta, nemely csak szoveg.

2010. aug. 11. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Köszönöm szépen a válaszaitokat :-)

Közben én is találtam még pár oldalt, bár nem olyan dalok vannak ezeken sem, mint amiket kerestem!:

[link]

[link]

[link]

[link]

2010. aug. 12. 12:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!