Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha nem ment el bennem mekkora...

Ha nem ment el bennem mekkora az esély a terhességnek?

Figyelt kérdés
Nem tervezünk babát, nem is szeretnék most, kivette mielőtt elment volna de már 10 napja késik, tesztet nem csináltam.Érezni szoktam hogy mensi fájdalmam van mindig azt hittem megjött de mégsem. Viszont nagyon stresszes volt ez a hónap nekem késett már máskor is ennyit volt hogy többet is. De kíváncsi vagyok a véleményekre, légyszives ne offoljatok szét:(
2020. nov. 26. 20:16
 1/7 anonim ***** válasza:
94%
Csinálj egy tesztet és minden kiderül. Sajnos mi nem látunk beléd.
2020. nov. 26. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
92%
Százalékra nem tudnám megmondani mennyi az esélye, de nem 0. Csinálj egy tesztet és védekezzetek rendesen, ha nem akartok babát.
2020. nov. 26. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
89%
Az előváladéktól is lehet
2020. nov. 26. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
91%
Ha egy pár jókor van együtt, bejut az ondó a hüvelybe stb., akkor is csak 30% a terhesség esélye ciklusonként. Szóval nálatok tuti nagyon kicsi. De sajnos az igaz, hogy nem kizárható. Remélem, olcsón megússzátok a dolgot most, de tanultok az esetből.
2020. nov. 26. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
62%
Orosz rulett... Nem tudom egyszeri alkalom vagy rendszeresen így nyomjátok. Mérlegelni kell megér-e plusz stresszt és izgulást ez a dolog. Valószínűleg ezt most megúsztad de sose lehet tudni. Tudjuk milyen Murphy...
2020. nov. 26. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
70%
Ha 10 napja késik, akkor lassan gratulálhatunk. Csinálj tesztet. Kb havonta előfordul itt ugyanilyen kérdés, ami után kiderül, hogy tényleg terhes lett a kérdező. Ha számszerű esélyeket akarsz, akkor kb 1-2% az esélyed, ebben a konkrét esetben. Ha rendszeresen így nyomjátok, akkor egy év alatt ez 20%-ra hízik. (Pearl-index)
2020. nov. 27. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Csináltam tesztet és negatív.
2020. nov. 27. 19:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!