Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anasztázia névről mit gondoltok?

Anasztázia névről mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Adnátok?
2020. dec. 3. 13:23
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
65%
Nekem tetszik, 2 lányt ismerek ilyen névvel (mindhettő felnőtt már). Sztázinak hívják őket a mindennapokban, ez is tetszik. Adnám, fent is volt a névlistámon, de sajnos a férjem leszavazta.
2020. dec. 3. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
40%
Nagyon rossz
2020. dec. 3. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
70%

Nekem nagyon tetszik, felénk Nastyának becézik de mi közel vagyunk az ukrán határhoz, gondolom valahogy "átszökött"


A lány listánkun rajta volt, de fiúnk lett. Talán a következő..

2020. dec. 3. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
93%
Nekem tetszik, de nem adnám, mert hosszú, ebből kifolyólag idióta beceneveket találnának ki rá.
2020. dec. 3. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
80%
Szép név, de nem adnám, mert itthon szerintem kicsit idegennek hat.
2020. dec. 3. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
93%
Nekem valahogy olyan túl hercegnős. Az egyszerűbb neveket jobban kedvelem
2020. dec. 3. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
75%
Nekem személy szerint tetszik, de nem adnám, mert más a kedvencem. Ani becenevet is hallottam már.
2020. dec. 3. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
34%
Szerintem egyszerűen borzalmas, nem ismerek senkit, aki ezt a nevet adta volna a lányának, sznob hatást kelt, kb. 2 századdal ezelőtt lehetett divatos.
2020. dec. 3. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
73%

Rövid vezetéknévvel szerintem jó.

Valaki írta a becézést, Ani vagy Zia becézése szerintem elfogadható.


Én nem adnám, mert a hangzása nem tetszik (van jobbam tetsző név a listán), de nem váltana ki reakciót belőlem, ha valaki Anasztázia néven mutatkozna be.

2020. dec. 3. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
14%
Persze 9 de ha már ezt a nevet adom neki nem akarom, hogy szia vagy Ani legyen. Akkor Zitanak vagy Annamarinak nevezném el, ha ilyen jellegű nevet képzelnék el neki.
2020. dec. 3. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!