Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Termékenységtudatot valaki...

Termékenységtudatot valaki elvégezte? Megéri?

Figyelt kérdés
Nagyon nagy titok övezi ezt az egész tanfolyamot.. főleg, hogy csak egy fordítás angolról magyarra gyakorlatilag. De vajon tényleg hasznos?
2020. dec. 15. 00:29
 1/4 anonim ***** válasza:
92%
A leghasznosabb tudásanyag, amivel valaha találkoztam.
2020. dec. 15. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
13%
Kamu.
2020. dec. 15. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
57%
Teherbeeséshez tényleg tök jó tudni az ilyen biológiai információkat, mint hőmérőzés, méhnyak magassága, méhnyaknyák jellege, stb. Mondjuk utóbbit én képtelen voltam megtanulni (nem ebből a tanfolyamból, hanem önállóan, mert amúgy az összes infó elérhető neten mindenféle tanfolyamozás nélkül is). Sajnos viszont ezeken kívül is lehet egy csomó olyan testi probléma, ami akadályozza a teherbeesést, tehát kizárt, hogy olyan jó legyen a mutatója, amilyennek reklámozzák. Védekezési eszközként pedig tuti, hogy nem használnám
2020. dec. 15. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ez egy olyan tudás, amit minden nőnek, illetve lánynak már egészen fiatalon tanítani kéne.

Tökéletes arra, hogy megismerd a tested jelzéseit és sokkal közelebbi viszonyt létesíts magaddal.

Fogamzásgátlásra alkalmazni nekem kicsit ködös. Vagyis nagyjából 1-1,5 hetet tudsz biztosan meghatározni nagy általánosságban, amikor mehet a védekezés nélküli szex. Ezt nagy biztonsággal a tanfolyam nélkül is megtudnád tenni, így csak erre nem ajánlom. A testünk megismerésére viszont annál inkább. Nekem nagyon hasznos volt.

2021. márc. 13. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!