Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Másnál is beindulnak csak úgy...

Másnál is beindulnak csak úgy magától a gyerekjátékok?

Figyelt kérdés
A FP tanulókutyát már kiraktam a lakásból,mert folyamatosan este,vagy éjszaka kezdett zenélni... :)És azt ki se lehet kapcsolni ráadásul. De van még egy-két zenélős játék ami csak úgy magától "megszólal".Másnál is van ilyen,vagy csak mi vagyunk ilyen pechesek?
2010. aug. 12. 20:54
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk anno az elektoromos darts kezdett el éjjelenként csipogni. Úgy orvosltuk, hogy kivettük az elemet.
2010. aug. 12. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
92%

öcsémnek i voltak ilyenjei



de mondok jobbat...nekünk boltunk van,elemes játékokkal...rengeteg indul csak be magától...érintkezéshibájuk van,ennyi

2010. aug. 12. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerencsére nincsenek elemes,zenélő játékaink. Tanultam a nagy gyerekeimnél, alig vártam, míg kimerültek a játékokban az elemek. Most inkább nem is vettem ilyeneket... a régiek meg száműzve vannak vagy gonosz módon elajándékoztam őket :)
2010. aug. 12. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk 2x a FP zsiráf. Éjjel. Szívbajt kaptam, mert földszinten lakunk. Meg a tulaj is itt halt meg a lakásba, azt mondják a szomszédok:SSSS
2010. aug. 12. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
nálunk a plüss hintaló kezdett bele a nyihahába...rá így hat az elemmerülés.de állandóan éjszaka :-(
2010. aug. 12. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
92%
A hátulján kapcsold ki a kutyust.
2010. aug. 12. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
90%
nekünk is dumál a tanulókutyus éjjel, de ki lehet kapcsolni hátul ;)
2010. aug. 13. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Az FP kutyus akkor nem fog magától megszólalni, ha a tappancsát úgy nyomod meg, hogy utoljára azt mondja: "Pápá". Akkor van kikapcsolva. De amúgy jártam már úgy, hogy a fiam a fürdőszobában hagyta, én meg fürödtem este, és egyszer csak megnyikkant, hogy "Kukucs, látlak!" Húúú de frászt kaptam rajta egy pillanatra :D
2010. aug. 13. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Igen,beszoktak.:))

Egy alkalomra emlékszem,amikor az éjszaka közepén átmentem a gyerekekhez.Lépkedek lábujjhegyen,hogy nehogy felébresszem őket.Éppen hajoltam be a kiságyba amikor megszólalt mögöttem a fiam egyik elemes játéka:Fire,fire!

Azt hittem,hogy menten megáll a szívem..:))))

Na meg szoktak a tárolóban összecsúszni,és benyomódik a gomb rajtuk,aztán kotkodácsolásra,meg tehénbőgésre ébredünk.:))

2010. aug. 13. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!