Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukak tobb kisgyerek mellol...

Anyukak tobb kisgyerek mellol elmennetek dolgozni?

Figyelt kérdés
4 10 ev alatti gyerekunk van, semmi segitsegunk. 4 oraban elmennetek dolgozni es ha igen mennyiert?Allami ceg.
2020. dec. 21. 09:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
39%
4 gyerek mellett biztosan nem, valahogy el kell oket latni, de ha mar a legkissebb is sulis lesz akkor igen. Bar ilyen kis korkulonbseggel en nem szultem volna 4 gyereket, max ha a ferjem havi 1 milliot keres es sajat hazunk van.
2020. dec. 21. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
91%
3 gyerek mellett teljes állást tölt be a munkatársam.Annyi hogy a kicsi ovis,a nagyok meg alsósok és egymás mellett van a két intézmény.Igy időben össze tudja szedni őket.Neki is csak a férje van,a családjuktól messze élnek.
2020. dec. 21. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
81%

Egy gyereket is alig tudtam megoldani az iskolai szünetben. Most a kicsi 3 hónapos. Igaz többet nem tervezünk így visszamegyek dolgozni majd.

A barátnőmnek kettő van ő 4 műszakban dolgozik. A kicsi 8 a nagylány 12 éves. A nagy már hisztizik, hogy nem akar a tesóval járni mert ciki. De muszáj. Erdő közepén laknak. A kicsi nem mehet egyedül. Amikor az anyja itthon van elviszi őt. Hát nem irigylem.

2020. dec. 21. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
47%
Ha nem kenyerre kell es nem örülnék meg otthon nem mennek. Nekem 1 van mist kezdte a bolcsit zero segitseg sok betegseg hat marha nehéz.
2020. dec. 21. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
78%

Nekem is 4 van, 5.5 év alatt születek. A legkisebb 3 éves korátol dolgoztam 4 orában, majd amikor ő 8 éves lett, onnantol teljes munkaidőben. Nekem sem volt soha semmi segítségem.

Szoval én mennék, ha megoldhato, először heti 20 orában, aztán majd alakul.

2020. dec. 21. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
4 oras, irodai munkara, allami cegnel mekkora brutto bert realis kerni?
2020. dec. 21. 11:19
 7/11 anonim ***** válasza:
37%
Nem mellőlük mennél el, mert gondolom ők napközben közösségben vannak. Én elmennék, csináljak valami hasznosat is a társadalomnak.
2020. dec. 21. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
83%

Én simán elmentem 6-ba, mert tudom, hogy nem betegesek a gyerekeim, és nem kellett minden második héten betegállományba mennem. Igaz, a férjem is idehaza dolgozik, és anyósomék is tudna segíteni, de mióta 6 órában vagyok, nem igazán van rá szükség. 4 órás munka mellett a betegségeket leszámítva mindent meg tudsz oldani, már amennyiben nem utazol miatta 2-3 órát oda-vissza.

Jelenleg 180 a 6 órás nettó bérem, 4-ben állami szférában, hát lehet, hogy egy százas is túlzás... -_-

2020. dec. 21. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
73%

Ha úgy érzed nem bírod otthon egész nap és úgy érzed belefér, tehát munka után is meg tudod oldani a dolgokat, akkor igen.

Meg persze ha van nagymama vagy valaki betegségek esetére.

Állami cégnél nagy eséllyel ők fognak mondani egy bért és kész. Amennyiben nem közalkalmazott vagy, úgy sem várhatsz többet bruttó 150-nél, de ahogy az utolsó is írja, simán lehet h csak 100-120-at fognak fizetni.

2020. dec. 21. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nekem kell bert mondani, amit nem szeretek, mert fogalmam sincs. Tehat szerintetek a brutto 120 realis?
2020. dec. 21. 20:59
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!