Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ez mennyire normalis allapot,...

Ez mennyire normalis allapot, meddig tarthat?

Figyelt kérdés

Par nap mulva egy honapos a lanyom. Na most kb három hete olyan idegesseget es feszültséget erzek hogy eszmeletlen. Egyszeruen mint valami orult mindenert harapok, nem tudom kontrollálni masok fele az indulataimat, ezt a mama meg parom sinyli meg. Reggelente egyszeruen ugy ebredek mint aki fel akar robbani, ha a mama a kezebe veszi a gyereket, vagy csak kopogas nelkul bejon konkretan elvesztem a fejem es olyan ideg kap el hogy hihetetlen. (A gyermek fele semmi ilyen gondolatom nincs!) Nem tudom mar mit csinaljak magammal, mindkettőnek vannak velem szemben elvarasai, turelmuk mar kevesbe. Ha nem ugy valaszolok ahogy nekik tetszik akkor nekem mi a f.szert van ilyen hangulatom. Hiaba mondom, hogy nem direkt csinalom próbálják elnezni, vagy inkabb fel se venni, inkabb felveszik es belem allnak, mert nem ertik mi a bajom, hat en se es en lennek a legboldogabb ha ra tudnek jonni ez miert van. Gondolok a hormonokra, de ennyire durva lenne? Terhesseg alatt is voltak ilyen problemaim, ott se segitettek inkább csak b.szogattak mikor ilyen hangulatom volt.

Paromnak is mondom hogy legyen egy kicsit turelmesebb, de nem sikerul neki, raadasul eleg lobbanekony a termeszete es ok a mamaval nem nagyon tudják elviselni sok ideig egymast, ilyenkor en vagyok a tuzfal a ketto kozott es talaljam ki kinek van igaza, hat sokszor egyiknek sincs. Kezdem elvesziteni önmagam, a vedono annyit mondott ha gyilkos gondolatok vagy hasonlok fordulnak meg a fejemben, akkor keressek fel egy pszichológust, de ez normalis, majd elmulik. Hat koszi..



2020. dec. 26. 18:51
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Normális. Nekem az segített, h.a férjem átvállalja mindennap a babánkat délután. Ekkor elmegyek sétálni (pl.boltba), megiszom egy teát vagy megnézek egy soroztot. Kikapcsolok 1óràra.
2020. dec. 26. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Hormonális változás. Normális. Légy tudatában. Szedj magnéziumot. Szólj a családtagjaidnak, hogy most ingerültebb vagy. Fogadj el minden segítséget, igyekezz pihenni!
2020. dec. 26. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Az nem normàlis, hogy a pàrod türelmetlenkedik, a mama meg kopogtatàs nèlkül bemegy. Meg hogy neked kell kettejük közt tűzfalnak lenni.
2020. dec. 26. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nalunk nincs atvallalas, mert o 10 orat dolgozik epitoiparba... Pedig megvaltas lenne neha, de neki nem ilyen a felfogasa. Akkor foglalkozik vele kicsit mikor furdetes van, meg parszor a nap folyaman gagyaraszik neki, neha tisztaba rakja es ennyi. Ahhoz nem faradt higy atmenjen a haverhoz sorozni, de arra mar igen hogy a szennyest ne az agy melle b.ssza le hanem a helyere... Mondtam is neki higy kb egy cselednek erzem magam mert fozok mosok takaritok utana, de szeribte ez nem faraszto.. Ja csak ejjel olyan melyen alszik hogy meg se hallja ha uvolt a hasfajos gyerek, vagy ha hallja is ugy van vele majd en rendezem.

Beszeltem veluk a hormonális változásokrol de kb meg se hallottak, az egyik ertetlenkedik es ugy beszel velem mint egy csecsemovel (ez a mama) a masik meg folyton turelmetlen es ram mondja hogy van valami bajom, mikor nijcs. Viszont mikor bajom van es hangot adok neki akkor inkabb kerul hogy ne ot talaljam mar meg a hukyesegemmel meg a hisztimmel mert nem olyan gaz ez szerinte, marmint 0-24es szolgalatba lenni.. Ja csak o munka utan hazajon lefekszik masnap reggelig fel se kel. En örülök ha egyhuzamba tudok kb 3 orat aludni.

2020. dec. 27. 00:48
 5/5 anonim ***** válasza:
Hormonális változások, kialvatlanság, rossz házasság, rossz körülmények, kilátástalan jövő egyedülálló anyaként. Persze, hogy ingerült és ideges vagy.
2020. dec. 27. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!